Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok miért kell egy ilyennel...

Csajok miért kell egy ilyennel tönkre tenni az ember önbizalmát, kedvét ?

Figyelt kérdés
Amikor megy az ember aztán egy random csaj rámbéz és elketd rajtam röhögni a barátnőjével, gondolom ilyenkor megy hogy fuu milyen gáz stb stb. Tudom hogy nem vagyok egy szép alfahím, de basszus próbálok igényes lenni, sportolni stb nyílván nem jöhetek be mindenkinek de akkor is legalább az embert nem nevetnék ki meg ilyenek, vagy legalább hogy ne vegyem észre úgy.
2023. szept. 9. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
mindjárt jön a femcel kommandó hogy az összes nő egy angyal és hogy igazából a férfiak teszik tönkre a nők önbizalmát
2023. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol az ilyenekkel?

Egyrészt csak tippeled, hogy Rajtad nevetnek, nem tudod biztosan, másrészt mit számít mások véleménye? Mit számít az, hogy két kiscsaj nevet valakin? Elég udvariatlan és bunkó dolog, de szard le. Velem szembejöhet 100 lány is nevetve, nem érdekel, jól érzem magam a bőrömben, van önbizalmam, leszarom, mint nevetnek. Ha meg kiderül, hogy tényleg volt bennem valami nevetséges, akkor én is nevetek egyet. Az embernek tudnia kell magán nevetni, és továbbmenni anélkül, hogy ezen agyalna.

2023. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Ezt nem csak a lányok csinálják, hanem a tinik többsége.

Mert nem gondolnak bele milyen érzés a másiknak, meg simán lehet nem is gondolják, hogy hallod.

2023. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hát csak azért rombol az ember önbizalmán, meg ott a tudat hogy akkor a legtöbb csaj szerint ronda vagyok csak nem mitatják ki.
2023. szept. 9. 17:34
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

"Csajok" oké..

Nekem egyszer úgy szóltak be random, ismeretlen fiúk, hogy az egész utca zengett tőle, és mindenki felém nezett.


Nyilván szar érzés, de most miért másokon kéred számon?

2023. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszaszólsz nekik vagy számonkéred őket, annál jobban fognak röhögni, szóval csak poker face és menj tovább.
2023. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Akinek attól emegy az önbizalma, hogy kineveti két csaj, az utcán, annak nem sok volt.


Kérdező, te se fogsz jelentkezni a sztárban sztárba.


Bár oda, ahol nem kíváncsiak a másik énekhangjára, csak hogy hogyan tud utánozni, oda nem is nagyon érdemes.


És már azok a hozzáértő, idősebb, tehetséges zsűritagok sincsenek, mint még nagyon régen. Gyengébbek kedvéér, a nagyon régen, az nem tavalyt jelent. Hanem akár 2014 előtt.

2023. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Szedd fel őket. Dugd meg, aztán majd dicsekedhetsz a haveroknak. És akkor majd lesz önbizalmad, csak ez nem jön olyan gyorsan. Először dugni kell csajt. Meg nem b*zikkal barátkozni. Tanulj azoktól, akik már profi csajozók. Pumped meg hasonló.
2023. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen nem sok van, csak ilyenkor azt a kicsit is elveszik. Bezzeg ha rosszal játszák ezt el mondjuk valami cigóval aki számon kéri őket, esetleg megveri akkor jaj szegény lányok. Mindegy nem érdekel.
2023. szept. 9. 17:54
 10/21 A kérdező kommentje:
Hogy szedném fel őket ha kiröhögnek ?
2023. szept. 9. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!