Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a hibás? Aki bánt vagy...

Ki a hibás? Aki bánt vagy akit lehet?

Figyelt kérdés
2023. szept. 10. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Aki bánt.Emberek vagyunk nem állatok.(már aki)
2023. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
1-es: a megjegyzésed sértö az állatokra nézve, a legtöbb sokkal emberségesebb, mint az emberek jó része.
2023. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok értelek,de tudod hogy értettem.
2023. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Mind a kettő.
2023. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Ha fejbelőlek egy légpuskával, ki lesz a hibás?

Én, vagy te, aki hagytad?

Hogy nincs módodban elkerülni egy fejlövést, mert sosem képeztek ki arra, hogy hogy kell ösztönösen jó helyre bújni, vagy még lövés előtt lefegyverezni a támadót? Az a te bajod, másnak simán megy, szóval te csak hagytad magad.

2023. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1-3-as: tudom, hogy érteted, meg ezek szerint te is, én mire gondoltam.

Remélhetöleg mások is megértik

2023. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki bánt, mert az úgy viselkedik, mint egy olyan állat, aki a szavannákon él, szabályok nélkül.
2023. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Senki. Hozott minta. Neki a bántás egy hozott viselkedésforma,neked meg az, hogy nem tudsz kiállni magadért ellene.

De a bántás maga olyan, mint egy százfejű sárkány. Egyik bántás sem kisebb a másiknál, ugyanaz a sárkány. Csak épp másik fejét használja.

Van, ami ellen nincs eszköz, ilyen a gyilkosság, rosszkor vagy rossz helyen. Verbálisra lenne eszköz. De ahhoz önismeret, önbizalom kell. Megérteni, hogy semmi nem fog történni, ha visszaszólsz. Max. kisebb veszteség, ha mwgszakad a kapcsolat, ami hosszútávon pedig óriási nyereség.

2023. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Minden esetben aki bánt, alapvetően ő hozta meg a döntést hogy valakinek rosszat tegyen, lehetett neki rossz gyerekkora de ez nem kifogás mikor az ő döntéséről van szó.


Akit bántanak nincs sokszor lehetősége hogy kiálljon magáért, mondjuk egy bántalmazói kapcsolatnál vagy egy gyerek-szülő kapcsolatnál.

2023. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ott mar nagyon sulyos bajok vannak, ha valaki szerint akit bantanak. Ami meg a hozott mintat illeti, hany ADHD-s gyerek veri szet a tarsait az ovodaban ugy, hogy se a testverei, se a szulei nem ilyenek, de meg csak nem is tehetnek rola.
2023. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!