Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megéri kitartónak...

Szerintetek megéri kitartónak lenni?

Figyelt kérdés

Pl. van kitűzött célotok amit véghez akartok vinni, de általában közbejön valami, ami hátráltat benne és egy idő után kedvetek szegi.

Ettől független szerintem megéri annak lenni.


2023. szept. 10. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miről van szó.

Ha már nagyon nem működik a dolog, akkor nem feltétlenül kell kitartani mellette. Ami nem megy, azt nem kell eröltetni.

Viszont ha nagyon nem akarod elengedni, vagy mindenképp tudod, hogy ezt neked meg kell tenned az életben, akkor hajrá.

Egyébként végsősoron szerintem is megéri kitartani a céljaid mellett.

2023. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kitana. ***** válasza:
80%
Helyzetfüggő, a görcsös ragaszkodás bármihez szerintem butaság, de kitartónak lenni általában megéri.
2023. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
ya
2023. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nincs egy szabály amit mindenre rá lehet húzni.

Egyértelműen ha el akarsz érni valamit akkor küzdeni kell és a nagyobb álmok eléréséhez bizony kitartónak kell lennk.


Viszont fel kell ismerni hogy vannak szituációk amikor el kell engedned valamit, legyen az barátság, kapcsolat, cél stb.

2023. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha a kitartás hülyeséggel párosul, akkor nem éri meg.
2023. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak olyan dolgok mellett ami nem toxic nem öszülst bele es nem eszed az ideget vele, nem roncsol
2023. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
*nem őszülsz bele
2023. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Részcélok kellenek és részekre osztás.. Ha csak a fő cél lebeg a szemed előtt, előbb utóbb feladod..
2023. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon Nem!
2023. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ mihez. Mondjuk ha pl nem vesznek fel az adott munkakörre akkor igen, majd előbb utóbb sikerül, persze reális elképzelések mellett.

De ha olyan dologról van szó, ami megvisel testileg lelkileg ha egyszer nem megy, azt hagyni kell.

2023. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!