Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy művész is...

Bulcsando kérdése:

Szerintetek egy művész is megkapja a kék színt ?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy aki művészettel az az csak emberekkel foglalkozik megkapja -e azt a tudományos izgalmat amit egy mérnök vagy tudós vagy akár egy matematikus érez vagy nem ? És mi az oka ennek a fantasztikus érzésnek amikor lényegében az emberek megismerése is olyan mint a természet feltárása ?

2023. szept. 12. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kék színt?


Most akkor művészről van szó, vagy olyanról, aki emberekkel foglalkozik?


Mérnökök és matematikusok is máshogy élik meg a szakmájukat. Én meglátom a szépséget a számokban, más talán nem így érez. Viszont személyes tapasztalaatom alapján lehet hasonlóan emelkedett hangulatban elmélyülni az adatelemzésben és a zenében is.

2023. szept. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan színt kap bárki, amilyet csak szeretne.

Amúgy a művészek többsége pont nem igazán foglalkozik emberekkel.

2023. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát valahogy én mindig azt tapasztaltam hogy ha nagyon fejlett gépeket akarok elképzelni ami jövőbe illő akkor valahogy mindig kéket érzek ha pedig emberekről gondolkozok akkor inkább melegséget szerintem a művész lényegében embereket programozz emberekkel érteti meg magát és hát mégis milyen nagy a különbség egy emberré érett természettel megértetni magunkat mint simán csak a természettel ami furcsa szerintem
2023. szept. 12. 06:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát a művész az nem foglalkozik furcsa dolgokkal ?
2023. szept. 12. 07:09
 5/12 Mojjo ***** válasza:
100%
De miért kék szín ez? A hupikék törpikék akkor mind ezt élték meg?
2023. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem tipikusan az a fajta ember, aki majd' megszakad az erőlködéstől, hogy különlegesnek tűnjék. De valójában semmi értelme ennek a hablatynak, amit itt előad.
2023. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy a kék egyfajta hidegséget jelöl amikor még kevésbé melegítettük fel az anyagot kevesebb energiát adtunk le neki és minél hidegebb valami annál érdekesebb viszont amikor már kezd megérteni minket akkor már kevésbé furcsább melegebbé válik így kevésbé tud lehűteni lenyugtatni minket , lényegében ez az energiaminimumra törekvésből fakadhat akár ahogy a C meg az O2 egyesül kisebb lesz az energia szintjük vagy akár minél többet kell erőlködjek annál izgalmasabb a feladat jól mondod
2023. szept. 12. 07:28
 8/12 Mojjo ***** válasza:
100%
Végülis az én hibám, én kérdeztem, tudjam rá...
2023. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy egy tultolt trip amikor osszekeveredett a herbal az lsd-re ivott ketaminos csavarlazitoval, vagy...
2023. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondol a kérdező, hogy kerül-e az illető "ihletettségi" állapotba, akkor a válasz az, hogy igen. Amikor az illető szinte kizárja a külvilágból érkező ingereket és csak magára a tárgyra, feladatra koncentrál, mintegy alfa állapotba jut.
2023. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!