Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, ti mit gondoltok az...

Férfiak, ti mit gondoltok az ilyen "érzékenyebb" férfiakról?

Figyelt kérdés
Idézőjelbe tettem, mert röviden nem tudtam, hogy nevezzem. Igazából olyan férfiakra gondolok, akik például verseket írnak és publikálnak, festenek vagy valamilyen más művészeti ágban alkotnak (ha zenélnek, akkor is inkább amolyan költőibb dalszöveget írnak)? Az ilyesmi furcsa, vagy szimpatikus?

2022. aug. 31. 20:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én az "érzékenyebb" szót kicsit máshogy értelmezem. Nekem semmi bajom nincs azzal, amiket írtál. Ha lenne hozzá valamennyi tehetségem, akkor szerintem én is csinálnék valami hasonlót.
2022. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy hívják hogy művész és teljesen normális dolog.
2022. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam a művészt, mert akkor rögtön valami nagy művészre asszociálnak, aki mondjuk publikálja is a verseit vagy ilyesmi.
2022. aug. 31. 21:18
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj velük.
2022. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Kell az ilyen is a társadalomnak.
2022. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. Az nincs rendben, mikor valaki üvöltve bőg és tolja a zsarolóhisztit. Volt ilyen szobatársam a koliban, jól nézett ki, ezért elsőre sok lány találta szimpatikusnak. Aztán mikor a folyosó végéről hallottam az üvöltő zokogást, tudtam, hogy ez a lány sem akadt horogra. :D
2022. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk szerintem nem tipikus. :D Legalábbis ilyet még sosem hallottam.
2022. aug. 31. 22:14
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Mondjuk művésznek biztosan nem mondanám magamat, csak szertem írás által kimutatni amit érzek. Nem sokan tudják ezt rólam, és csak 1-2 embernek mutattam meg az írásaimat azokból is olyanokat amik nem olyan személyesek. Amúgy mindenkinek ajánlom, hogy kezdjen írni mert nagyon jó hatással tud lenni az írás például a idegesség levezetésére nagyon jó.
2022. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát, hát, hát buuzik.
2022. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
8-as: De akkor nem tudják rólad? Mert mondod, hogy mindenkinek ajánlod. A tényt se tudják?
2022. aug. 31. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!