Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt művészlélek?

Van itt művészlélek?

Figyelt kérdés
A fotózás terén mozgó művészlelkekre gondolok. Szívesen látnék olyan művészi fotókat amit az illető önmagáról csinált, hogy inspirációt meríthessek belőle. •〰•

2021. júl. 10. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Művészlélek, mint aki valóban ért a művészetekhez, vagy szeret Péterfy Bori & Love Band-re sugárban hányni a Dürer Kertben?
2021. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Önmagamról nehéz képet készíteni, max selfit, de az nem annyira érdekes. Jobb lenne időzítővel megpróbálni valamit. Ilyenre már gondoltam, csak macerás lenne.
2021. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Akkor Instagramon a helyed, nem itt
2021. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Fotózok, de sosem fotózom le saját magam. Most mi legyen?
2021. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. válaszoló, más embereket fotóztál esetleg?
2021. júl. 10. 18:42
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Jelen, de szintén patthelyzet: fotózok, de nem szeretem az embereket, ezért oldom meg a sajat portéimat is. (Egyébként sem ettem meszet, hogy gyakorin mutogassam a pofázmányomat).


SSzóval ilyen linket kapsz, szerintem ezzel jobban jársz inspiráció szempontjából:

[link]

2021. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aaahh, nem, az ilyesmi egyáltalán nem inspirál, inkább ellenkezőleg.
2021. júl. 10. 21:42
 8/14 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm
2021. júl. 10. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Üdvözöllek, kérdező, én is művészlélek vagyok, elmélyült, filozófikus művészlélek, ezt alá is szoktam támasztani avval a mélyen számntó érveléssel, hogy CSAK. De valójában beképzelt sznob vagyok, ellentétben a többséggel, csak nem veszem észre magam, és semmi önkritikám nincs. Ellenben a többséggel. Tulajkdonképpen nicns veszve semmi, mert tanulok a gyakorikérdésekre járó szűmos troll egyéntől. Ugyanis rendelkeznek önálló gondolatokkal, több szempontból megvizsgálják a kérdéseket és sose hasznának ki másokat, legfeljebb lehülyézik azokat, akik egészséges vitára bocsátják a meglátásaikat. Szerintem az a hozzáállásuk, hoyg csak úgy lesüprik az értelmes érveket, irigylésre méltó érzelmi hányadosra utal, ezért hát jó úton vagyok afelé -a kedves és értelmes trolloktól tanulva-, hogy a sznobizmusomat valódi mávészlélekké váltsam bennsőmben, és vitaképessé váljak.


Remélem, olvasható a kommentem, ugyanis általában egyetlen épkézláb mondatot nem tudok megfogalmazni.


Érdemben a kérdésedre: amatőrként nem alkotok, mert nincs kinek, csak fejben, például biorobotokat tépek ízekre, szadista módon, mert rendkívül magas az érzelmi intelligenciám és beképtelt is vagyok. Az atomjaira szedett képzeletbeli biorobotokat megsütöm parázson azért, mert most hazudtam neked. Ez a fajta alacsony érzelmi intelligenciám éspszichopata hajlamom azon sejtésre enged következtetni, hogy ha választékosan fogalmazok, akkor beképzelt, ostoba sznob vagyok, és még szadista is, hiszen vegetáriánus vagyok és gyilkolom a paradicsomokat.


Így azért látszólag minden véres körülöttem. A paradicsomnak ugyanis hupilia színe van, ezt még a tévében is bemondták, azon hír után, hogy kettő meg kettő az öt, és hogy meg van tiltva a t9örténelem során először az orvosi konferencia, nehogy a más vélemányen levő virológusok is bizonyíthassák meglátásukat. Szerintem ez méltányos hozzáállás, főleg, hoh tele vannak katonával a kórházban, akik illatosakat finganak, és a pisztolyukon egy-egy szál, művészileg összeállított virágcsokor díszeleg.


Nagyon szeretem a katonákt, mert mind ,egytől egyig igazi művészlélek, egy se sznob, és mivel engedek az erőszaknak, ezért igazat adok nekik abban, hogy 2+2=5, hiszen ezt a parancsot kapták.


A következő fázisa teháta művészi önképzésemnek tehát vélhetően és javasolhatóan az volna, hogy tanuljak a katonáktól művészetet. Péládul ott van a Tudósok nevű zenekarnak, a Tiszt A Tiszt című zenei albuma.

2021. júl. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elkeseríteni, de a válaszod indokolatlan hossza ellenére, teljesen haszontalan.
2021. júl. 11. 03:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!