Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány nő tudja hogy mit jelent...

Hány nő tudja hogy mit jelent az "incel" kifejezés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert egyre több helyen látom, hogy dobáloznak vele, de olyanokra is, akik nem azért szidkozódnak, mert ilyen meg olyan meg amolyan nők miatt szerintük nem lehet barátnöjük, hanem bármi más miatt, sőt, gyakran olyan témákban is megy az incelkedés, ami nem csak hogy nem a nemekről szól, de még az emberek neme sem derül ki belőle.
2023. szept. 12. 14:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
annyi, amennyi férfi tudja hogy mit jelent a "feminista" kifejezés😂
2023. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt kétlem. 😁
2023. szept. 12. 15:06
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Én olyan félmilliárdra teszem a számukat.
2023. szept. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
24%
Manapság legegyszerűbb módszer, vita nélkül rámondani valakire egy kiöltött szítokszót. Minek fárassza magát az ember?
2023. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Itt? Nulla.
2023. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
4# Nekem is ez az érzésem, hogy több helyen látták, hogy a férfiakat egy veszejedés keretében le incelezik, mert annyi lejött, hogy ez valami pejorativ férfi jelző, de az már nem, hogy konkretani mi, csak hogy pejorativ férfi jelző. Így aztán bármilyen nézeteltérésbe keverednek a ferfi nemmel, rögtön megycaz incelezés. Persze eme butaság még akár vicces is lehetne, ha a férfiakban ne lenbe ez a szolgakelkűséf, hogy erre összehúzza magát, és vagycelkullog csendben, vagy kényszeresen bizonyítani kezdi az elkenkezőjét.
2023. szept. 12. 16:30
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

6. Neked mondta már nő, hogy incel vagy láttál már ilyen szitut amiről írsz?

Mert én nő létemre sose hallottam nőtől azt, hogy incel semmikor, semmilyen vitában/helyzetben.

A szóval is csak itt az oldalon találkoztam elöszőr.

2023. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Én itt találkoztam először ezzel a kifejezéssel. Sehol máshol azóta sem. Csak itt ilyen színvonal.
2023. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A nők egymásra nem is szokták mondani, hogy incel, hisz eleve indirekt nőtlenséget jelent. Leszbiknél és biszexeknél sem hallottam hogy egymásra mondják ezt.


Egyébként mondták rám. Akkor is, amikor volt párom (hiteles), akkor is, amikor egy celeb nőről írtam hogy idegesít (és nem az, hogy nincs esélyem nála, mert arra rá lehetne fogni. 😄).


Láttam is több ilyet gyakorin is, facen is, internetes fórumokon is.

2023. szept. 12. 16:51
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

9. Nem is egymásnak mondásról volt szó, én sem arról írtam (7-es vagyok).

Élőben láttál már ilyent?

Neten mindenki annak adja ki magát aminek akarja, az sem biztos, hogy nő ír...

2023. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!