Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz hogy a cigányok/romák...

Benedek5 kérdése:

Az igaz hogy a cigányok/romák manapság eljárnak mindennap dolgozni hogy legyen miből megélniük?

Figyelt kérdés
És hogy a cigányok és magyarok között már folyamatosan javul a viszony, hozzá állás egymáshoz stb?
2023. szept. 14. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Ha már nincs honnan lopniuk, nincs mit zabálniuk, akkor kènytelenek elmenni dolgozni valahova.

Persze az nem tart tovább pár hètnèl, esetleg hónapnál.

2023. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Építőiparban dolgozva azt látom, hogy igen. Ebben benne van az, hogy mesterségesen túl volt pörgetve az egész, kellett a szakmunkás és minden cigányt felvettek szaktudás nélkül is. De még az is megélt aki csak segédmunkás de ott lébecol napi 10 órákat.


És azt láttam, hogy ők is igyekeztek taníttatni a gyereküket, pont azért mert látták, hogy a valódi szaki még jobban keres, stb.


Persze ez is érdekes. Volt pár cigánygyerek, gyakorlatilag mindent megcsináltak a főnököm meg fizetett nekik mindenre is. A srácokat kifizette apróval a gyerek, közben meg ő és a haverja havonta vásárolták az új telefonokat meg megjelentek a VW Touareggel, stb.


Aztán már egészen elpofátlanodtak, amikor látták, hogy bármennyit kérhetnek. Majd véget ért az építkezés, többet nem volt rájuk szükség. Azóta 1-2 kisebb munkához voltak hívva, mindig érdeklődnek nincs-e nagyobb meló. Az egyikkel beszéltem azt mondta, hogy egyedül a helyi polgármester adott nekik valami hasonló munkát, de a végén nem fizette ki őket.

2023. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%

Az útépítő/melós cigányoknál lényegesen rosszabbak az értelmesebb cigányok, hatványozottan frusztráltabbak, viszont aljasságban, mivel értelmesebbek verhetetlenek.

Találkoztam postás, üzletkötő, ingatlanos, kamionos, stb cigókkal, mindenben! kivétel nélkül van egy hatalmas sérelem, és nemre, korra, jellemre tekintet nélkül ezt próbálják is elverni mindenkin.

Lassan egy külön rend alakul ki ebben az országban, ha nem teszünk valamit időben!

2023. szept. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13 az mit jelent hogy különrend alakul ki?
2023. szept. 15. 17:27
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Hazugság. Nincs javulás. Amúgy nézd meg jelenleg épp most éppen "háború közeleg": https://www.youtube.com/watch?v=pDQgdogjKZg
2023. szept. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 abban igazad van hogy vannak ilyen rossz cigók is de én sok jót ismerek és őt tök jól élnek jófejek is
2023. szept. 16. 09:00
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

#15 vagyok,


Ezt mindig el kell mondani?


NEM MINDEGYIK CIGÁNY ROSSZ, KÖTEKEDŐS, SZURKÁLÓS, LOPÓS, FENYEGETŐZŐS STB DE A TÖBBSÉG AZ ILYEN. Nehéz megérteni?


Mindenki ismer normális cigányt de az arány nem mindegy. A cigányok többsége nem akar beilleszkedni és ez a baj. Ha nem így lenne akkor az emberek többsége nem vélekedne így a cigányokról.

2023. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!