Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus oka van...

Milyen karmikus oka van annak, ha egy családhoz csak lányok, vagy csak fiúk születnek? Mit kell megélniük együtt?

Figyelt kérdés
Primitív válaszokat nem kérek, köszönöm.
2016. febr. 3. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, biztosan primitív válasz lesz:

Semmilyen, génektől meg szerencsétől függ.

De egyébként ha azt vesszük, az ember neme egyáltalán nem meghatározó életeink során. (Amennyiben a génekben nem hiszünk...)

2016. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, a "karma", statisztika meg smafu mi? Vagy legalább az elemi osztályos kombinatorika derengene, Kérdező.
2016. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Apai ágamon a mi családunkban 60 unokatestvérből meg másod unokatestvérből csak 2 lány. Szóval ez engem is érdekelne.
2016. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második, nem érdekel a statisztika, azért írtam ebbe a kategóriába, hátha van itt kineziológus, nadis, vagy egyéb olyan személy aki más oldalról közelíti meg a tudat testet öltését, mint ameddig sokunk elméje látni képes.
2016. febr. 4. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a géneket karmának, az asztalt csillárnak nevezed, akkor érdemes karmikus okkokat keresni.

Ha csak lányok, vagy fiúk születnek egy családba, nem kérdés, mit kell együtt megélniük.

A szülőknek a türelmet, a gyerekeknek a felnőtté válást.

2016. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, kifejtenéd? Különböző nemű gyerekeket nevelő ismerőseink mesélhetnének a türelemről, amikor a fiú ököllel veri a kishúgát, és sorolhatnám...Illetve szerinted az azonos nemű gyerekek lelkileg nem nőnek fel?
2016. febr. 4. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy csak X, illetve csak Y kromoszómát tartalmazó hímivarsejtek érnek célba. Ez pedig véletlen, hiszen minden fogantatásnál 50-50% az esély.
2016. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vagyok jártas a témában, ehhez a kérdéshez is csak véletlen kerültem, de van egy ide kapcsolódó gondolatom. Mi 4-en vagyunk lánytestvérek, és anyám szerint, azért nem lett közülünk senki se fiú, mert apánk agresszív és önző ember (tényleg így van), és talán ha fia lenne, az is olyan lenne, mint ő. Szerintem a fiúk hajlamosabbak az agresszióra, pláne, ha egy ilyen példát látnak maguk előtt, míg a lányok szelídebbek. Szóval talán mi azért lettünk lányok, hogy ne hasonlíthassunk az apánkra.
2016. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!