Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, mennyire lennétek...

Férfiak, mennyire lennétek motiváltak a szőrtelenítéshez, ha ugyanolyan elvárás lenne felétek, mint a nők felé?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 13:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, mert nem az. Erre a kérdésre nem fogsz használható választ kapni.
2023. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire. Amúgy is csak az irányítható, akaratgyenge nők felé "elvárás", aki tud nemet mondani, afelé nem.
2023. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretek ápolt lenni, és nem elhanyagolni magam. Ha ehhez a test szőrtelenítése is hozzátartozna, ahogy jelenleg a borotválkozás, akkor nyilván megtenném.
2023. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Kizárt hogy csinálnám. Ha kb gyerekkorom óta erre lennék nevelve meg ilyen környezetben nőttem volna fel akkor nyilván másképp gondolnám ezt az egészet.

De ha így egyik napról a másikra jönne ez a dolog akkor tuti nemet mondanék. Én sehol nem szőrtelenítek mert feleslegesnek tartom. Az arcszőrzetemet is csak lenyírom meg rendben tartom hogy ne legyen elhanyagolva, de ennyi.

Hónaljamat egyedül nyáron borotválom azt is azért mert baromira izzadékony vagyok és annak van szaga is ha ott a szőr meg kellemetlen mert ha rám tapad a póló akkor ott képes beragadni és elég kellemetlen. Egyedül nyáron szoktam borotválni akkor szinte szaga sincs meg nem is zavar, amikor már jönnek a hidegek akkor hagyom nőni, és ennyi.

2023. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 joereal ***** válasza:
81%
Mivel részemről nincs ilyen elvárás, ezért semennyire.
2023. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha no lennek gondolom alap lenne, mivel nekem is alap noknel
2023. szept. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire.
2023. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, szánalmas vagy.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1240..


Ennél a kérdésnél tuti, hogy válaszoltál.


De kérdem én, miért lenne elvárás, hogy a férfiak szőrtelenítsenek? Várj, tudom, hogy most azzal fogsz jönni, hogy hát egyenlőség van, ha a nőknél elvárás, akkor legyen a férfiaknak is az. (Gyerekes, óvodás hozzáállás.) Hangsúlyozom, ez nem azt jelenti, hogy a férfiakból nőket kell csinálni.


Írom mindezt nőként, aki szőrtelenít és nem esik nehezére heti fél órát ezzel foglalkozni.

2023. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%
én nagyon is . a volt barátnőm azt mondta akkor dughatom seggbe ha ő is seggbe dughat , mivel szeretek seggbe dugni így megengedtem neki egy dolog zavart hogy 24cm műbrokival csinálta
2023. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Én teljes mértékben. Nagyon szőrös vagyok,enélkül is szőrtelenítek,viszont zavar,hogy mások csodálkoznak ezen és furcsállják,hogy egy srác miért szőrtelenít. Nekem jobb lenne ha elvárás lenne :)
2023. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!