Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában kire számíthatsz?

Általában kire számíthatsz?

Figyelt kérdés
Magadra vagy utalva leginkább, vagy van aki azért tud segíteni?
2023. szept. 16. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Van segítség. Szüleim, párom és az ő szülei. Meg a legjobb barátom
2023. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már senkire sem. :(
2023. szept. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Magamra


20 éves korom óta Ausztriában élek, Svájc mellett. Mindig mindent egyedül oldottam meg.


Most 33 éves vagyok és igazából nem is tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy másra legyek "rászorulva", vagy akárcsak azt, hogy most "de jó lenne ha lenne valaki".


Ha feljön egy probléma, akkor általában már meg van a fejemben hogy hogyan fogom megoldani.


Bár ezzel nem azt mondom, hogy senki nem segítene, inkább csak azt, hogy megtanultam a saját problémáimat én megoldani, legyen az bármilyen probléma.

2023. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Magamra+pár élősködő munkatársra.
2023. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsés vagyok, sok mindenkire számíthatok. Párom, szüleim, barátaim, de már a 16 éves nagyfiam is komoly segítség tud lenni, ha úgy van, és rá is lehet mindig számítani.
2023. szept. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamra, ahogy egész életemben eddig is.

De talán jobb,mint ha rászorulnék valakire, vagy kiszolgáltatott lennék.

Senkim sincs.


F/Bp

2023. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Leginkább magamra. Van két barátom, meg olyan akitől tudok kérni segítséget, de leginkább magam szoktam mindent megoldani.
2023. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképpen magamra, édesanyámra, édesapámra, páromra és az apukájára, nővéremre.

Mindenkire kicsit máshogy, illetve másmilyen kérdésekben és esetekben számíthatók.

Ezen kívül van még egy-két közelebbi barátom ismerősöm, de ott már inkább kicsit szelektálok, hogy kivel, hogy és mennyit osztok meg, illetve hogy miben kérem ki a véleményét, vagy mit mondok el neki.

Igyekszem nagyobb részt a saját lábamon állni, de azért néha nem hátrány ki kérni valakinek a véleményét, aki jobb, tapasztaltabb nálam egy adott témában.

2023. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkire sem. :(
2023. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak magamra.

Nem kell segítség senkitől,aki később ezt felemlegetné.

2023. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!