Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szereted azt, ha...

Mennyire szereted azt, ha valaki részegen haverkodik, bizalmaskodik veled?

Figyelt kérdés
Most mindegy, hogy ez az ember haver, vagy ismeretlen, a lényeg most az illető állapota. Amit egy részeg szokott, rád dől, nyakadba hajol, átölel, megpuszil stb. Ez nálad mennyire jön be?
2023. szept. 19. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Viccesnek tartod és feldob
Teljesen közömbös, semmi különös
Kifejezetten kellemetlen, zavar
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, én mennyire vagyok részeg.
2023. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. A barátaim józanul is megölelnek, azzal nincs bajom, de részeg embert nem engedek a közelembe.
2023. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"A barátaim józanul is megölelnek"


Igen, de egy részeg másképpen teszi ugyanezt, és én ezekre gondoltam itt, nem amikor valaki ezeket józanul csinálja

2023. szept. 19. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
ha lány lenne az illető akkor kifezetten tetszene és örülnék neki.
2023. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Még részegen se szeretem.
2023. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem kifejezetten idegesít,és taszít is. Mivel én szinte soha nem iszok de elég sokszor láttam embereket ittasan,és azt kell mondjam,szinte mindenkinek rosszul áll,legyen az nő,vagy férfi.
2023. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha részeg vagyok, akkor teljesen rendban van.

Ha józan vagyok, akkor attól függ, ki ez az ember. Voltam már úgy szórakozóhelyen, hogy semmit nem ihattam, mert hajnalra mentem másnap dolgozni, de azért részt akartam venni egy barátom születésnapján, akkor iszonyatosan zavart, hogy random részeg emberek fogdostak, bizalmaskodtak (bár megértettem őket), de pl. mikor felhívott a legjobb barátom, hogy nagyon berúgott, menjek már el érte, és vigyem haza őt meg a kocsiját, akkor nem zavart, röhögtem azon, hogy milyen hülyén viselkedik.

2023. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!