Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a munkahelyi...

Mi a véleményetek a munkahelyi tapizásról?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganőm, ő pl. nagyon szereti tapizni a számára szimpatikus munkatársakat. Elsősorban itt kis érintésre, simogatásra kell gondolni, de előfordul masszírozás, ölelgetés, sőt egy kolleganőnek még a seggét is megszokta paskolni.


Számomra ez nagyon szoktalan volt, és félre is értettem, de nagyon...



2023. júl. 8. 11:14
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mármint azt hittem, hogy tetszem neki, de csak kedvel.
2023. júl. 8. 11:15
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az is fura volt amikor egy kollega a karomat fogta meg.

Nemhogy ha még tapiznának vagy intim helyeken fogdosnának. Senki nem csinál ilyeneket.

2023. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy nemtől, kortól függetlenül, ha kellemetlen a helyzet még nem kell túlkapni. Meg lehet beszélni, hogy neked ez nem tetszik, ne csinálja, és ha folytatja, akkor már lehet intézkedni, bár én még mindig jobbnak tartom munkahelyet váltani, minthogy járkálni emiatt hivatalos helyekre. Én férfi vagyok, engem nem feltétlenül érint, mert ráadásul én egyáltalán nem is beszélgetek a kollégáimmal, az én mondásom az, hogy nem haverkodni járok be, hanem pénzért dolgozok és kész.


Ha kellemetlen, nyugodtan közöld vele, lehet nem lesztek a legjobb barátok, de te is pénzért jársz oda, nem ismerkedni meg barátkozni.

2023. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Számomra perverzió és szexuális önkifejezés. Pontozzanak le nyugodtan.
2023. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tuti letörném a kezét ha így fogdosna.
2023. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A másikhoz hozzáérni határsértés. Van, aki annyira közvetlen, hogy természetesen jön neki, attól egyszer-egyszer elviselem, nem teszem szóvá, de ha rendszeres lenne, akkor tudatnám, hogy nekem ez sok.
2023. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Én élvezem, legalább valaki megérint. 😋♥️😂
2023. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
ÉN személy szerint semmilyen oda nem illő megjegyzést, érintést, tapizást, kellemetlen, személyeskedő kérdést nem tűrök el a munkatársaimtól, van 1-2, akikkel közvetlenebb kapcsolatban vagyok, velük is munka után, ha összefutunk valahol, ott beszélek személyesebb dolgokról.
2023. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem volt kellemetlen. Csak új dolgozóként teljesen félreértettem, és azt hittem, hogy kölcsönös a vonzalom.
2023. júl. 8. 12:00
 10/21 anonim ***** válasza:

Van egy majoom nálunk is a munkahelyen, akinek ez a mániája, én megmondtam neki, hogy ezt fejezze be felém, azóta nem teszi szerencsére.

Van olyan, aki nem kap otthon semmilyen érintést, azért igyekszik ezt valahol/valahogyan pótolni. De akkor úgy tenné, hogy előtte megkérdezi, hogy megérinthet-e, akkor még rendben is lenne, talán.


Én nem szeretem az érintést, ezt szerencsére többen tudják, megértették is, így hagynak.

Kérdező: ki kell mondani, hogy te NEM szeretnél ebben a "játékban" benne lenni, de ez nem jelenti azt, hogy haragba lennél az egyénnel.

2023. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!