Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy állítsam le az új szomszé...

Hogy állítsam le az új szomszéd fickó barátkozási próbálkozásait, bizalmaskodását?

Figyelt kérdés

Egyedülálló férfi vagyok. Kb. két hete egy velem egykorúnak látszó férfi költözött a szomszédomba, ő vette meg a nemrég elhunyt idős szomszédasszonyom lakását. Eleinte csak ezt-azt kért (csavarhúzót stb.), mindent adtam neki. Aztán elkezdte mondogatni, hogy nagyon jó a shortom, hol vettem, ő is akar magának ilyet. Meg hogy elmehetnénk néha este együtt sétálni, beszélgetni.

Én ennyire azért nem akarom vele szorosra fűzni a kapcsolatot. Egy normális szomszédi viszony elég, új barátra nincs szükségem. Hogy állítsam le a nyomulását?



2021. jún. 15. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meleg és ismerkedni akar.

Mondd neki, hogy nem tudsz vele programot csinálni, mert folyton csajozol.

2021. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is meleg .
2021. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Sok boldogságot nektek!
2021. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, hogy meleg lenne. Voltam a lakásában, amikor létrát vittem át neki a függöny feltevéséhez, a nagyszobája fala tele lett ragasztva nagy mellű nőket ábrázoló poszterekkel. Mindig mondogatja is, hogy a hatalmas mellek a gyengéi. Ha a nagy melleket imádja, nem lehet meleg.
2021. jún. 15. 13:33
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor biszex.
2021. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

mond meg neki hogy nem akarsz most barátkozni, kb ilyen egyszerű

én is megmondtam az egyik munkatársamnak, nem lett semmi.

lehet neki nincsenek barátai ezért akar annyira haverkodni.

2021. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez szöveg. Álca.

Egy pasi házába se láttam még pucér posztereket. Van pár szűz 30 feletti férfi ismerősöm, ők ilyenek, hogy mondogatják mennyire szeretik a nagy melleket..sokáig bírják az ágyban (mert képesek órákig hokizni, és ez szerintük egyenlő a szexxel.) Belőlük ezt a poszterezést is kinézem.

Szerintem nem volt még ez se nővel, csak előadja magát. Bejössz neki.

2021. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Ja, álca, nekem a nők jönnek be, akkor nekem ezen szisztéma alapján pucér palikat kéne kiraknom?

Kérdező, pont ebben a helyzetben vagyok én is, csak annyival nehezebb helyzetben, mivel értelmi fogytos is a szomszédom, szerintem még a 2 általánosa sincs meg.

És szava járása, hogy buta vagy.

Már ott vagyok, hogy kaparom a parkettát, ha meglátom.

Nem tudom, hogy szabaduljak meg tőle. :(

2021. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem tetováltass egy puncit a homlokodra. Azzal tükrözöd a legjobban a szexualitásodat ;)
2021. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül meleg, lehet, hogy a közelben nincsenek barátai, mert pl. a munka miatt költözött ide.

Ha nem szimpatikus, mondd neki, hogy nem érsz rá, vagy te nem szeretsz sétálni, vagy te egyedül szeretnél lenni esténként, vagy bármit, ezekből majd veszi a lapot.

2021. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!