Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek elvállaljam az...

Szerintetek elvállaljam az előadást?

Figyelt kérdés
az egyik barátom beajánlott előadónak, ahol egy olyan témáról kellene beszélni kb 200 ember előtt, amihez van közöm, de messze vagyok a szakértőtől azért..viszont valóban kevesen foglalkoznak vele és akik nálam képzettebbek ők nem vállalták el. a hasonló előadók mind Phd-val, diplomával rendelkeznek, én meg egyelőre csak tanuló vagyok.. arról nem is beszélve, hogy semmi tapasztalatom nincs az előadásban, nagyon izgulok ezekben a helyzetekben ha mások előtt kell beszélni.. 24/F
2023. szept. 20. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ha van időd alaposan felkészülni, akkor igen.

Mondjuk én nem vagyok izgulós, és sok előadást tartottam már, én biztos vállalnám.

Ahogy Virág elvtárs mondaná a Tanú c. filmben: "Menet közben kell az önbizalmat megszerezni." :-)

2023. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy olvasom, a lehetőségek közül még mindig te vagy az egyetlen és legjobb. Hajrá!
2023. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több évtizedet töltöttem már el színpadokon. Ha egy átlagos nézőt felhívok a színpadra, többnyire köpni-nyelni nem tud amikor szembesül azzal, hogy több száz ember ül vele szemben és mindenki őt nézi.

Magyarul esélyes, hogy hebegni-habogni fogsz ha kevés az önbizalmad.

De amúgy ezt is be lehet gyakorolni.

2023. szept. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az hajtson, akkor vállald el, ha valami újszerű módon, például közérthetőbben a lényeget kiemelve tudod előadni a témát. Tehát ha van valami egyedi nézőpontod, ami másnak nincs, még ha amugy nagyobb is a tudása a területen.

Azt mondom, hogy akkor fog jól menni, ha lesz valami plusz motivációd az előadásra, nem pedig csak túl lenni rajta valahogy. Szóval ne az előadásra koncenrálj, hanem arra hogy megtanítasz, megismertetsz valamít a hallgatókkal.

2023. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!