Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért és mióta van ennyi...

Miért és mióta van ennyi kezeletlen elmebeteg szabadlábon Magyarországon miért nem a zártosztályon vannak? Ti az ilyenek után nem féltek emberek közé menni?

Figyelt kérdés

Csak az elmúlt 3 nap termése:

[link]


[link]


[link]


2023. szept. 22. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Bezárták a Lipótot. Rémlik valami?
2023. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Én félek. De az éhenhalástól még jobban, így megyek az életem kockáztatásával. Medvesprét viszek.
2023. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi van a medvesprével és hogy jön ez ide? Miért kell egy normális kérdés válaszait is széttrollkodnotok?
2023. szept. 22. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Az se normális, amit kérdezel. A társadalom úgy van felépítve, hogy a bűnőzöket a rendőrség üldözi. Amíg nem bűnöznek, addig nyugton élhetnek.
2023. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez az OPNI-Lipót bezárás duma lejárt lemez. Viktortáéknak lett volna rengeteg lehetősége egy korszerű intézményt felhúzni a stadionok, meg egyébb rohadás helyett...

Az is fura, hogy azért az évek során rengeteg magánpszichológus, mentálhigiénés szakember, és hasonló munkakör, vállalkozás, intézmény alakult ki, de az eredmény nem látszódik... Lett ugyan pár állami is (pl.: addiktológia), de ugyanaz az eredmény, mint a magánnál.

2023. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

5. lejárt-nem járt, tény

az is, hogy azóta sincs helyette semmi

2023. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Pszichiátriai zartosztalyok most is léteznek attól függetlenül, hogy a Lipótot bezárták...
2023. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Zárt osztályra ma már csak a közveszélyes embereket viszik.

Aki még nem ölt (vagy nem próbálta), az nem tekinthető közveszélyesnek.

2023. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

8 Még jó, téged se lehet erőszakkal a kórházban tartani csak úgy, sőt akár megtilthatod a dokinak, hogy megmutson és hazamehetsz a kórházból. Ma mar nem 20. szazadi diktaturakban elunk, mint amiben te szocializalodtal.

De eleve is a zárt osztályra mindig is a kozveszelyes embereket vitték, úgyhogy nem tudom, mit akarsz ezzel a "ma már csak" dumával.

2023. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Én azt is kezelésre küldeném, aki a jó válaszokat lepontozza, mert biztos, hogy valami difi van vele.
2023. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!