Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged kevertek már össze mással?

Téged kevertek már össze mással?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy vad idegenek

Úgy rámköszönnek minden évben két három ,más más eber , mintha valami régi ismerősük lennék.

Hol az utcán ,hol valami boltban stb.van hogy pár méterről integetnek és közben mosolyognak. (Normális emberek,nem fogykósok) Ilyenkor én is illedelmesen vissza köszönök.

Pedig én nem nagyon hasonlítok úgy másokra. Vagy mégis? És férfi vagyok. ..(Most úgy eszembe jutott mert a minap ismét megtörtént)

Veletek volt már hasonló?..



2023. szept. 23. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Még nem, ilyen jóképű pali mint biztos nincs még egy.
2023. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Volt, sajnos mindig csak nyomorék c-k találnak be... ha meg nem megyek bele dolgokba egyből azt mondják hogy "csak azért mert c vagyok"
2023. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
igen
2023. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Meg egyszer oda jött egy csávó buliban,hogy én az Ádám vagyok és mi újság van ...mondom én nem ő vagyok, ő meg ledöbbent fejjel ment el ,ja bocs..., a haverjai meg csak röhögtek rajta.
2023. szept. 23. 13:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van egy hasonmásom és pár évvel idősebb. Ilyen filmekbe illő történet lehetne, de tényleg 1 az 1-ben úgy néz ki mint én arcra és alkatra is. Amikor látták az ismerőseim akkor csak megemlítették nekem, hogy azt hitték én ülök a metrón aznap, de nem én voltam az.
2023. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
69%
Igen, de csak a Dohàny utcàban.
2023. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valakiknek sok sok hasonmása is van...nem tudom ,hogy ez jó -e vagy nem
2023. szept. 23. 15:24
 8/15 A kérdező kommentje:

Olyan mint a Leonardo dicapri

magyar hasonmása😬

2023. szept. 23. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
1-es, ki az a biztos?
2023. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szülővárosomban (20 ezres város). Rendszeresen rám köszönt valaki (mindig más), hogy "szia, Marikám". Csak néztem, aztán jobb híján mosolyogtam és intettem.

Volt, hogy bementem egy boltba, és ott is "Marika" voltam az eladónak, és még kérdezett személyes dolgot is a "két nagy kutyánkról". (Életemben nem volt kutyám.) Diplomatikusan mosolyogva eltettem a visszajáró pénzt, aztán szerencsére jött a következő vevő.

2023. szept. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!