Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül, aki...

Van még rajtam kívül, aki régen (különösen gyerekkorában) keverte egymással Dévényi Tibort és Juszt Lászlót?

Figyelt kérdés
Nekem gyerekként elég egyforma kinézetű karakternek tűntek, azt ugyanakkor már akkor is tudtam, hogy a Torpedót és a Három kívánságot Dévényi Tibi vezette, de belekevertem a Kriminális, és a Nyitott száj műsorvezetésébe is, míg meg nem tudtam, hogy az nem ő, hanem Juszt László. Járt még rajtam kívül valaki hasonlóan?

2021. szept. 10. 23:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is kevertem őket.
Nem, én nem tudtam őket összekeverni egymással, teljesen más karakterek.
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Úgy olvastam, hogy kiverte egymásnak...
2021. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
En is ugy olvastam, ahogy egyes valaszolo. Eltekintve, hogy total mas mufaj, Devenyi teves szereplese korabban kezdodott, szerintem oriasi a kulonbseg. A frizurat is leszamitva, Jusztnak jollakott, elegedett malacfeje van. Devenyire nem talalok szavakat, de tok mas.
2021. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemüveget kellett volna hordanod már akkor is. Szerintem marhára nem lehet őket összekeverni.
2021. szept. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor Juszt László dobálta a pöttyös labdákat mondjuk a Híradóban vagy a Kriminálisban? :D
2021. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, kik ezek.
nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Bodrogit meg Vitrayt kevertem valamiért.
nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Gyulait és Gulyást kevertem.
nov. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Én csak a szart kevertem...
nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Se kulsejukben, se habitusukban, se tevekenysegukben nem volt semmi hasonlo, de attol meg te valamiert erezhettel valami kozoset.
nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem sosem tűnt volna fel a külső beli hasonlóság, ha most nem írod. De azért simán meglehet különböztetni őket.
nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!