Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pletykába kevertek. Mit...

Nanika20 kérdése:

Pletykába kevertek. Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen a főnököm panaszkodott egy munkatársam miatt . Az munkatársam ingerűlt volt vele a héten.

Kérdezte a véleményemet.Azt mondta családi problémái vannak .Nekem nincs bajom vele én ki jövök vele .

Közbe szoktunk egymásnak segíteni ha sok munka van . Én többet feladatot kaptam ,mint munkatársam .Főnök nem engedte neki ,hogy segítsek annak kollégának aki korábban kiabált vele .Én mondtam a főnöknek ,hogy tudok segíteni neki ,mert ő is szokott ,ne merjek segíteni ,mert hallotta hogy munkatársam azt mondat nekem ha bevállalom plusszat többet nem segít nekem . Én tagadtam .Főnök mondta ne hazudjak (hallotta). Kénytelen voltam bevallani .Másik kollégám hallotta a beszélgetést és azt mondta én árulkodtam . Most fújnak rám . Nem tudtam tisztázni magam . Főnöknek nem mondtam mert akkor tényleg spicli leszek.Félek bosszút állnak rajtam .Pad helyzetben vagyok . Nem tudom ,hogy oldjam meg .



#pletyka,munkahely
2021. okt. 17. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ki mit mondott kinek... mi van....
2021. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives 3 mondatba foglald össze
2021. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd át és talán tudunk segíteni, de ebből egy szót sem értek.
2021. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Átfogalmazom .

Pletykába kevertek. Mit csináljak ?

Figyelt kérdés


Munkahelyemen a főnököm megkérdezte mi baja az egyik munkatársamnak ,mert a ingerült volt vele(főnökkel).

.Azt mondtam családi problémái vannak ,ezért ideges kollégám.

Ezt a beszélgetést egy másik kollégám hallotta.Azt kezdte el terjeszteni ,hogy a főnöknek árulkodok másokra .

Kicsit ideges vagyok !

2021. okt. 17. 22:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így már érthető,köszi. Ha olyan a viszony akkor tisztázd a kollegákkal,hogy félreértés történt. És a személyes véleményem,hogy ne bratyizz a főnökkel,az olyanokat mindenhol utálják
2021. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Kollégámmal tisztázom majd.Megfogadom tanácsod nem bratyizok a főnökkel .Ha kérdez valamit a kollégákról kitérő választ adok .
2021. okt. 17. 22:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerül tisztázni, nem kellemes rossz légkörben dolgozni. Ebben a helyzetben szerintem a főnök a hunyó, hogy nem a szóban forgó kollégától kérdezi meg mi baja, hanem titeket zaklat.
2021. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Tipikus példa, hogy a munkahelyre pénzt kell menni keresni, nem haverokat, meg barátokat.

Én csak is arról beszélgetek, ami a munkához kapcsolodó.


Ha tőlem kérdezné meg a felettesem, hogy mi a baja x kolegának, azt mondanám, hogy fogalmam sincs, talán őt kellene megkérdeznie.

2021. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 én is így vagyok vele ahogy te, de az ilyeneket,mint én kinézik, mert mindenki tudni akar a másik magánéletéről mindent. És sokan félnek a "kiközösítéstől" és az ilyenekből születnek ezek a sztorik..
2021. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol ,hogy Japánban egy munkahelyen csak munkával kapcsolatos dolgokról beszélgetnek dolgozók .Igazuk van . Tanultam belőle .Csak munkával kapcsolatos dolgoktól beszélek a kollégáimmal.

Főnöknek nem mondok semmit ha másokról kérdez.


Most kezdetem el dolgozni .Suliban nem volt ilyen gondom ,mert felénk voltam .Azt gondoltam munkahelyen más leszek .

2021. okt. 17. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!