Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utcaseprők és köztisztasági...

Az utcaseprők és köztisztasági munkások között más is szokott látni csinos fiatalabb csajokat, vajon ők hogy kerülnek oda, netán közmunkások?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én még nem találkoztam ilyennel.
2023. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akit kiraknak mert törvényt sértett és kirakják közmunkára! Egyik ismerősöm igaz fiú kapott 120óra közmunkát...Gondolom csaj is kaphat!
2023. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem láttam ilyet
2023. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem láttam még én sem ilyet.
2023. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

2# Vagyok: Közérdekű munkára kell jelentkeznie annak


az elkövetőnek, akinek a szabálysértési hatóság vagy a bíróság meghallgatás vagy tárgyalás során közérdekű munka büntetést szabott ki,

az elkövetőnek, akinek a szabálysértési hatóság vagy bíróság pénzbírságot vagy helyszíni bírságot szabott ki, de az közérdekű munkára átváltható és az illető a közérdekű munkát választotta,

annak az elkövetőnek, akinek az életvitelszerű közterületi tartózkodás szabályainak megsértése miatt közérdekű munka büntetést szabtak ki.


Vagyis ha valaki pénzbüntetést kap az vagy kifizeti, vagy leüli, vagy ledolgozza közmunkába!

2023. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!