Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha csinosabb...

Miért van az, hogyha csinosabban öltözöm, akkor az az ember aki előtte köszönt, már kerüli a tekintetemet is?

Figyelt kérdés

Már magamon is észrevettem, hogy máshogy viselkedem ellenkező nemű emberekkel, ha azok sarmosak, hiába nem akarok rájuk hajtani 2gyerekes anyukaként szexi, magas ferjjel, de ma engem is ért egy ilyen eset ..

Aki előtte koszont, az már a tekintetemet is kerülte, pedig én ugyanúgy köszönni akartam neki, s láttam h látott, az autómat is felismeri már.

(Kabát és cipocsere volt, de semmi kihívó: lapos csizma, smink nélkül,ahogy szoktam,teljesen naturan)


A pszichológiajara lennék kíváncsi.

Köszönöm annak, aki tud ebben segíteni. :)



2023. febr. 22. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A gondolattorzítás az oka. Beleképzelsz valami magyarázatot a jelenségbe. Magát az illetőt persze nem mered megkérdezni. Tehát ha úgysem derül ki, mi értelme vele foglalkozni? Agyalni, gyártani a forgatókönyveket? Hogy más mit gondol?
2023. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Senki nem vagyik egy elhanyagolt szakadt partnerre.
2023. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan azt hiszi, hogy miatta öltöztél ki és kellemetlenül érzi magát, mert ő nem akar veled semmit.
2023. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Súlyos önbizalomhiányod van.

A következőkből derül ki.

-Szexi, 2 gyerekes anyuka, magas, sármos, férjjel

-semmi extra, kabát és cipőcsere volt

-natúran smink nélkül, ahogy máskor is szexi vagyok

-felismeri az autódat

Bizonyítani szeretnél valamit, de kinek?

És ha minden olyan oké veled, ez a kérdés hogy jelenhet meg itt? Hogy más mire gondol veles kapcsolatban?

A te pszichológiai háttered a nagyon érdekes.

2023. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a szubjektív meglatasokat, de engem a melylelketani magyarázata érdekelne.

A sikabatom is csinos volt, akkor sem éreztem magam szakadtnak :) és akkor sem nyomultam rá, de ma sem :)

2023. febr. 22. 10:44
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4#

Nem gondolom h az én esetem egyedi, azért írtam, mert nem csak magamon látom, hanem máson is. És eddig sem akartam tetszeni, neki , másnak sem.. csak melegedett az idő és kabátot cseréltem, amihez más cipő illett,így azt is cseréltem.

Nem érdekel mit gondol rólam...hanem az érdekel, mi zajlik le úgy általában a fejekben, mert ismétlem, sztem ez nem egyedi eset.

2023. febr. 22. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem egyedi. Majdnem minden nőnek és férfinak is ilyen gondolattorzításai vannak.
2023. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

De legyen akkor. Tippelek én is.

1. Nem ismert mégsem, nem jegyezte mégsem annyira a kocsit

2. El volt gondolkozva, rossz napja volt, hirtelen nem is figyelte ki van ott.

3. Csinosnak gondolt, és zavarba jött a gondolattól, mert férjed van.

4. Látta rajtad, hogy szinte várod, hogy szemmel dícsérjen.

Komolyan folytassam?

Mégis milyen pszichológiai háttér derül ki ebből? Egyedül akkor derülne ki bármi is, ha legközelebb megkérdezed, miért nem köszönt. Azt meg úgysem mered. Mert a választól félsz. Mert a valóságban nincs annyi önbizalmad. Kívül találhatod magad rendben, de én inkább belül is dolgoznék magamon.

2023. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Melylelektanilag mindenki dugni akar. Te is, a masik is.


De ha ezt kimondjak akkor azonnal elutasitas van.

2023. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jesszus! Remélem lesz értő, aki nem gondol bele mást, mintsem h szeretném érteni ennek az emberi miertjet.
2023. febr. 22. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!