Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A középkorú, rondább férfiak...

A középkorú, rondább férfiak is, miért tartják egyértelműnek, hogy egy fiatal, csinos nő vonzódik hozzájuk?

Figyelt kérdés

Próbálom részletezni, hogy mire gondolok. Én jelenleg huszonéves vagyok,


többször próbáltak felszedni, középkorúak, 45-50 éves palik (pl szórakozó helyen, vagy a baráti társaságból is ismertem párat)


róluk nem mondhatnám el ,hogy helyesek, dagadt, kopaszodó, vagy őszülő, ronda.... ez a jellemző róluk, de sok ilyen pasiról... Ígérnek mindent, hogy dolgoznom se kell... stb... és ,amikor mondom, hogy de hát az apám is lehetnél, akkor azzal jönnek ,hogy a kor nem számít a szerelemben.. Volt, hogy visszavágtam ,hogy ha nem számít a kor, akkor te is összejöhetnél egy 65 évessel (pl 45 évesen), ja de hát az más... Miért lenne más? Ők nem gondolnak bele, hogy huszonpár évesen én nem a kapuzárási pánikos, ronda, kövér pasikra bukok? és ha pl hosszú távon tervezek, és 10-20 év múlva, fiatalon , nem egy vén pasast szertnék magam mellé?


nekem el kell fogadnom,hogy ő 20 évvel idősebb... de ha ő gondol bele abba, hogy egy nála húszévvel idősebbb nővel jön össze, akkor már rosszul van? hogy van ez?


A másik, hogy nem gondolkodnak?


nem gondolnak abba bele, hogy huszonévesen bőven találok ezerszer jobbat, akinek normális alkata vagy (tehát nem dagadt), jól néz ki és fiatal..


Jelenleg is van egy ilyen pasi ismerősöm, elhízott, 44 éves, és folyton azzal jön, hogy én vagyok neki az igazi... Mondtam neki ,hogy nézzen körbe a társkeresőn, hátha talál valakit, hozzá viszonyítva tízezerszer jobb nőket nézett ki, és 35 év alattiakat... kicsit moletteket (de nem kövér, mint ő) , fiatalokat (25-35 éveseket), szép arcúakat (róla ez nem mondható el... és egy csomó elvárása van... miért nem látják be az ilyen középkorú pasik, hogy nem lehet már nekik sok elvárás kinézetben...


ha ő sem egy adonisz, akkor ő se modell szépségű nőktől várja el, hogy majd összejön vele.. Akkor vegyen lejjebb kicsit, én hozzá hasonló szépségűnek is adjon esélyt, ne csak a sokkal fiatalabb, sokkal helyesebb nőknek...


Értitek, hogy mit gondolok nagyjából?


De nem tudom megérteni, hogy miért ilyenek. vagy nem néznek tükörbe?


Nekünk nőknek jó a rosszabb, a rondább, az öregek? nekik meg a fiatal, szépség? Hogy van ez?



Szívesen olvasok olyanok véleményét is, akik másképp látják ezt, olyanokét is, akik hasonlóan látják,


csak annyit kérek, hogy kulturáltan fogalmazzunk! Köszönöm a válaszokat előre is!


2023. ápr. 14. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok fiatal csajnak van apakomplexusa, aztán gondolják, ők is tesznek egy próbát.
2023. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért próbálkoznak mert valakinek bejön. Hidd el nem véletlen csinálják amit.

Másrészt meg mit veszítenek vele?

2023. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, de amikor nemet mond nekik egy fiatal nő, akkor jönnek a dumával, hogy a kor nem számít.
2023. ápr. 14. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Honnan veszed, hogy egyértelműnek tartják? Simán vannak, akiket be lehet palizni ilyen dumával, így próbálkoznak, ennyi az egész.
2023. ápr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nálam is többen bepróbálkoztak, és azzal jöttek, hogy a kor nem sázmít (de az eszükbe se jutott, hogy mennyire gázak, kövérek, rondák....)

nem tartom magam egy modell alkatú, szépségű csajnak,

de ha s józan paraszti ésszel gondolkodunk, gondolkodnak,

miért jönnék össze, egy 45 éves dagadt paraszttal, ha nála ezerszer jobbat kaphatnék? és azt ,hiszik ,hogy csak a kor a baj... én cska annyit mondok, gondolván, elég magyarázat, ez, hogy nekem az apám lehetne... de nem csak ennyi az indok , ronda, kövér, fogatlan, kellemetlen személyiuségű stb... de ezt nem akarom neki részletezni, mert bántó... de magától is rájöhetne ezekre, ha tükörbe néz..

A FÉLRIFAK A JÓT, a szépet, a fiatalt érdemlik... a nőknek meg mindegy????

2023. ápr. 14. 16:35
 6/8 Kroms ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: társkeresés tekintetében a nők szextárgyak, a férfiak pedig sikertárgyak. Vagyis akik téged megkörnyékeztek, azok abban reménykednek, hogy a vagyoni helyzetükkel ellensúlyozni tudják az összes többi tulajdonságukat. Jó eséllyel azért gondolják, mert sok nő esetében ez tényleg működik is. Más kérdés, hogy a helyükben legalább kigyúrnám magam, hogy ne legyek undorító, és máris sokkal nagyobb esélyük lenne...
2023. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
42 éves férfi vagyok,de lényegében egyetértek veled.Egyszerűen nem gondolkoznak ésszerűen,túl kényelmesek,nincs önkritikájuk,túl sokat gondolnak magukról az ilyen férfiaknak.Van,amelyiknek összejön ez,de az is inkább csak azért,mert egy pénzéhes és/vagy apakomplexusos lány melléjük áll.Ezen felbuzdulva sokan bepróbálják,aztán ha koppannak,nem értik,hogy mi a gond.Hiszen van pénz,meg bölcsesség,tekintély....
2023. ápr. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert így van.
2023. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!