Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt olyan felnőtt aki...

Van még itt olyan felnőtt aki egyáltalán nem fogyaszt alkoholt?

Figyelt kérdés

Amikor mondom ismerősöknek mindig furcsán néznek rám, de nem tudok ezzel mit kezdeni.

Sose jött be az ital.



#alkohol #ivás #anti alkohol
2023. szept. 24. 18:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, soha nem iszom, mert nem szeretem. Pár kortyon kívül még semmi alkoholt nem ittam és nem is vágyom rá.

Amit írsz, az engem is idegesít. Nem tudom, miért lenne kötelező inni és ha valaki nem iszik felnőtt létére, akkor miért kell rá úgy nézni, mintha másik bolygóról jött volna.

2023. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok, férfi és nem iszom alkoholt. Sajnos az alkoholt fogyasztása társadalmi elvárás, ami elég nagy gond. Ha elmész egy társasági eseményre és nem iszol hülyének néznek. Mivel az alkohol is egy drog így gyakorlatilag a társadalom várja el tőled, hogy drogozz. Nekem semmi bajom nincs azzal, aki mértékkel iszik, de az elfogadás általában nincs meg a másik irányba.
2023. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi fura van benne. 30 éves vagyok, de még soha nem csodálkoztak rajta, hogy nem kérek. Persze ha olyan van, koccintok egy pezsgővel, de ennyi.

Mivel utálom magának az alkoholnak az ízét, nem iszok soha.

2023. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Kocsival megyek a barátnőimhez, ha találkozót beszélünk meg. Nem kell magyarázkodnom, hogy én miért nem. Persze, azért számon kérnek, hogy miért kocsival jöttem. Nem hiszik el, hogy pánikrohamom lenne, ha picit is innék. N
2023. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok, 4 éve nem ittam alkoholt. Előtte szépen ittam, az 1 sör nálam azt jelentette, hogy egy hatos pakk sör. Mellé 2-3 feles pálinka is lecsúszott hetente többször. Aztán magamtól abbahagytam, gondoltam nem várom meg míg elvonóra kerülök. Most már nem is hiányzik.
2023. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%
Kevés embert ismerek aki nem iszik! Nyáron legalább 1-2 sört, vagy ebéd előtt egy stamp pálinkát, vagy szilveszterkor egy pohár pezsgőt! Én most is sört kortyolgatok...
2023. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Én sem iszom soha, nem szeretem az ízét.


Amúgy vannak jó páran, akik gyógyszereket szednek és mellette tilos alkoholt fogyasztaniuk.

Vannak olyanok is, akik vallási okból nem isznak soha (mormon egyház tagjai, adventisták).

És van, aki nem szereti, nem kívánja.

2023. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok! Azt sem tudom, milyen íze van😃.
2023. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

49 leszek,sem én sem a férjem nem iszunk alkoholt,mióta gyerekeink vannak,

a nagy már 19.Előtte se sokat ittunk,én nem is szeretem az alkoholt,

karácsonykor vettünk egy kis üveg baileys-t,aztán azt jéggel meg iszogattuk

az ünnep alatt.Pezsgőt kimondottan utálom.Egy pezsgő ízlett eddig életemben.

2023. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Kései Sirató ***** válasza:
100%
23-an vagyunk a cégnék, ha megünneplünk bármit, vagy pl a munkahelyi karácsonyi vacsorán max. 4-5 ember fogyaszt alkoholt, a többiek soha - egyszerűen nincs rá igényünk, mikor ott van a sok finom üdítő.
2023. okt. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!