Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ausztriában is dohányoznak az...

Ausztriában is dohányoznak az emberek a buszmegállókban vagy ez magyar sajátosság?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én nem láttam még megállókban dohányozni. Voltak síelők is tömegesen ők sem lehet lusták voltak elővenni vagy pont nem dohányos társaság nem tudom de ott nincs ilyen
2023. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mivel ott nagyobb a büntetés összege ha egy ilyen szabálysértés kiderül, és senki nem hülye kockáztatni. Megjegyzem, teljesen felesleges ez az EU-s szabály, de ez van, mondom ezt úgy, hogy régen nagyon zavart ha mellettem dohányoztak.
2023. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Esőben, zsúfolt fedett részen kibirom, hogy ne gyujtsak rá. Ez a szabályozás amúgy tényleg egy baromság. Miért ne dohányozzunk ott ahol nem a másik arcába megy a füst.
2023. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
3-as Te külföldön dolgozol?
2023. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Ausztriában (és pl Szlovákiában is) simán rá lehet gyújtani a kocsmákban és a kávézókban is. De ott olyan szagelszívó van, hogy egyáltalán nincs cigiszag. Nem úgy mint itthon pár éve, amikor a kocsmákban vágni lehetett a füstöt. :D


Egyébként ott kint (1-2 bunkót leszámítva) mindenkiben van annyi intelligencia, hogy ne más képébe fújja a füstöt és általában odébbvonul az, aki rá akar gyújtani, így nincs szükség ilyen "drasztikus" szabályozásokra.


De ebben sem kellene Ausztriát összehasonlítani Magyarországgal. :D

2023. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 rmf730 ***** válasza:
Most jövök Bécsből, mindenki cigizik mindenhol, budzmagállóban utcán mindenhol… senki nem szólt efyszer sem h rágyújtottam.
2023. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

ember, most jövök a bécsből!

2023. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 XD.
2023. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!