Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elkényeztetéstől lehet egy...

Az elkényeztetéstől lehet egy valaki nulla és szánalmas szerencsétlen, hogy nem tudja egymaga megoldani a bajait gondjait problémáit!?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mindenhez segítség kell ő neki valamiért valami miatt minden nagyon nyögvenyelősen megy az illető egyénnek/személynek!?

Én sem vagyok alkalmas erre az egyetlen egy hús-vér emberi halandó életre az önálló életvitelre pechemre sajnos!!!



2023. szept. 25. 21:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Arra is gondolok hogy valami hibája van sérülése a két agy lebenyemnek és a központi idegrendszeremnek is nem csak a felkavaró érzések amik én bennem laknak,vagy lakóinak.
2023. szept. 25. 21:33
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Közrejátszhat, de nem feltétlenül csak ez a gond. Van olyan, akit elkényeztettek és mégis tudott önállósodni. Ezt egy pszichológussal lenne érdemesebb feltárnod.
2023. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az idegrendszered túlterhelt valami miatt, abszolút lehet, mint mondtam, pszichológus.
2023. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor, hogy a szüleim elrontották a nevelésemet és mindent megadtak attól lettem ilyen olyan amilyen egy hülye kényes hisztis nyugős.

De az ideg gyengeségem és a túl érzékenység a mimózaság, hogy lelkileg instabil vagyok egy bizonytalan határozatlan az mitől van!?

2023. szept. 25. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Narcisztikusak a szuleid
2023. szept. 26. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%

A szülők által okozta traumáktól.

Le lehet menni mélyen a lelkedbe egy pszichológussal, aki felhozza, segít megérteni, elgyászolni és irányba állítani magadat. De ehhez motiváció kell. Ha jól akarsz lenni, menni fog, ha nem akarsz, akkor nem fog.

2023. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is elkényeztettek, anyagilag leginkább. De egyébként apukám szóban abuzált folyamatosan engem is, pofonokat is kaptam (kaptam azért szeretetet is, ezért is nehéz ez és bonyolult) és anyukámat is, egész életemben. Önbizalmam nyilván nem sok van az élethez, de szerintem nekem már születésem óta van valami defektem, csak amikor én voltam gyerek, nem volt bevett szokás a gyereket ilyen meg olyan miatt megfigyelni pszichológussal.

Elsősorban ne ostorozd magad, egy csomó mindenről nem tehetsz, ami miatt ez kialakult benned. Viszont ennek a helyzetnek a megoldása és hogy ne érezd így magadat, az már a te kezedben van, menj el egy jó pszichológushoz, aki életvezetési problémákban és szülővel való kapcsolatos problémákban otthon van.

Oké? Ez nem csesztetés, és tudom, hogy nehéz rávenned magad, de tényleg segít, nekem is jót tett, amikor elkezdtem járni.

2023. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugy erzed nem szerettek teged a szuleid?
2023. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!