Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért születtem egy szerencsét...

Miért születtem egy szerencsétlen embernek?

Figyelt kérdés
Alapból nem vagyok egy panaszkodós típus,de most úgy érzem muszáj lessz ki öntenem a szívem,mert nekem semmi nem jön össze az életben.mindenki belém rúg megver,elárul és becsap.mások egy örömteli boldog életet élnek,én pedig egy lúzer életet élek,mindt ha a világ össze esküdött volna ellenem,elegem van a folyamatos megszégyenitésekböl,megalázásokból,és az állandó bántalmazásokból. Nem bírom tovább 21-F
2023. júl. 22. 10:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Édes apám meghalt nincs közöttünk,anyám nagyon beteg és egyszerűen ki ugrik a szívem mikor látom ahogyan szenved.nagyon szegények vagyunk néha egész nap nem eszűnk,nekem nincs munkám mert soha nem jött/jön össze,mindenki megver,folyamatosan pletykálnak rólam hogy mennyire gyáva vagyok,kinevetnek és mindenki csak velem van el,nincsen barátnőm de ez a legkisebb probléma. Sokat imátkozom de az se segít rajtam
2023. júl. 22. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
De még is milyen paraszt kretén állatok közt élsz ahol mindig megvernek?
2023. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hagyni magad ezt lehet gyakorolnod kell de így van.Kikell állnod magadért ha bántanak és megaláznak.Sajnos sok ember olyan hogy bántja az érzékenyebb embereket.Nem feltétlen azért mert érzékeny vagy inkább azért mert rajtad tölti le azt amivel ő maga nem bír el az életében.Azért kaptad ezt az életet mert elég erős vagy ahhoz hogy megéld.Fel a fejjel és lásd meg a kicsi szép dolgokat is.Ahhoz hogy ne bántsanak kikell állnod magadért.Ez a kulcs.Nem feltétlen kell bántanod másokat de hárítani igenis tudod!Próbáld ki megéri!🙂
2023. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
nem imádkozni kell, hanem cselekedni. rinyálás helyett tanulhatnál angolul, középszintű angollal máris több munkahelyre pályázhatnál.
2023. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meg hátrányos helyzetű vagyok, mégse panaszkodok, fiatalkoromban tudtam barátkozni, igaz most felnőtt korban már nem, mindenki párkapcsolattal, munkával foglalkozik, stb.
2023. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2# pedig ilyen rengeteg van, sok becsúszott gyerek van...
2023. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!