Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek a füvesek?

Milyen emberek a füvesek?

Figyelt kérdés
Sorozatban emlegették, hogy a füves emberek nem ilyenek, ismeri, hogy azok milyenek, de nem magyarázták el, hogy ők milyenek is és érdekelne, hogy mik az ismertetőik.

2023. szept. 27. 20:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

Mint a nyulak, vörös szemmel kóvályognak.

Borsodban tróger, belpesten alter.

2023. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanolyanok mint bárki más 😄
2023. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
A "füvesek" az nem egy ilyen egzakt csoport.
2023. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez rohadt konplex dolog…

Szívtam kispötskènt is ès most nagy f@szkènt is…:D

Különösebb ismertetôjegyek nincsennek…max ha ganjàs pòlòt stb.hùzol fel

Na meg a ganja illat ..:D

Èn szinte minden nap elszívok egy jojo-t

Règebben sokkal többet is..

munka mellett közben..semmiben nem hátràltatott jobban ment a munka..nyilvàn szemèlyfüggô hogy ki mennyire lusta/szorgos

Èn melòsfajta vagyok ha elszivok egy jointot ès munkàbaàllok hát akkor nagyonsokszor elkap a flow ès teljesen belemerülök a munkàba..vagy fözèsbe vagy filmezès vagy bringàzàs

Bàrmi…

Szòval a kèrdèsre a vàlasz

Ismertetôk nemigen vannak…ès olyan emberek is szívnak akikrôl aztàn tènyleg nemhinnè az ember..

Ès az eggyetlen veszèlye az egèsznek ha nemèrt hozzà az ember ès valami sz@rt sòznak rà

Herbàl/bio/spice stb… vagy akàr

Hhc

A cbd legalàbb annyival jobb hogy nem “mèrgez”meg kitudja mivel ès szintèn jòhatàsa van az egèszsègre de thc hijàn nem tèp be tôle az ember…

2023. szept. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen random. Nagyon sokan élnek élvezeti szerekkel, akár alkoholal, akár fűvel. Ha valaki rekreációs céllal él vele, sosem fogod kiszúrni a tömegből. Ők azok, akik bejárnak dolgozni, normálisan viselkednek, nem csúsznak le, de elfogyasztják az adagjukat a szabadidejükben.
2023. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Vidámak, szórakozottak, szeretnek bulizni, mának élnek, felelőtlenek, maximum idővel nő be a feje lágyuk.
2023. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%
Félig már h*lott, drogosok.
2023. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Egy kollégám napi szinten betép otthon. Amit megfigyeltem: vörös szemek, beesett arc, gebe, sokszor nem emlékszik, vagy nagyon máshogy emlékszik a dolgokra, be van úgy általában lassulva, mostanában koordinációs gondjai vannak. 10+ éve ismerem, régen nem volt ennyire tönkremenve, meg mehfigyeltem, hogy ha elfogy neki a cucc akkor elég ingerült, ideges, pánik üzemmódban van, de nem agresszív.
2023. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%

Nah megjöttek a “jaj istenem elfogy a nyugitabim”

:D tapasztalat semmi

Vélemèny pedig az elmult 80èv agyzsibbasztàsànak eredmènye..gratu..

Azok a kis nokedlik akikrôl ez a vèlemèny formàlòdik az kb olyan mint egy friss jogsist versenypàlyàrakûldeni :)

17èves korom òta egyedül èlek

Suli vàllalkozàs tovàbbtanulàs ès köszi megvagyok…

Ès füstölök volt idô amikor heti 30g körül fogyasztottam de az nemazigazi

Most vagyok 29

Kezitcsòkolom…

Ha dobàlòzunk akkor legyen a fordított “mintaemberek”sör/bor/pàlinka

8óra robot

Fingja nincs szakma

Naugye hogy van olyanis vagy mèg olyan sem…ezèrt mondom hogy ez komplex dolog ès eggyàltalàn nem àltalànosíthatò

Na ès az alkoholt pedig mèg csak szòban sem lehet egymàsmellè àllítani a szívàssal…sokkal kàrosabb

Addiktivebb

Veszèlyesebb

Ès 1000x rosszabb hatàsa van mindentèren

De a ti felfogàsotok màr elvan cseszve be van fàsulva ès ezt az egèsszet hiàba is írom

2023. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Tök vegyes. Nincs általános jellemző.
2023. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!