Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A füvesek miért csak olyan...

A füvesek miért csak olyan társaságát keresik, akik szintén füveznek?

Figyelt kérdés
Ismerősöm bekerült egy ilyen társaságba és azóta nullára redukálódott a köztünk levő kommunikáció és bármi más.

2020. jún. 22. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert Ők nem 'ítélik' el, nem magyaráznak neki, hogy ez mennyire rossz dolog, hiszen ők is csinálják. Illetve mert valószínű velük tud azonosulni, együtt tudnak füvezni.
2020. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, nekem több füves barátom is van, én meg nem vagyok az, még sima cigit sem szívok.
2020. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok! Persze, ez nem törvényszerű, csupán a kérdező helyzetét próbáltam 'megérteni' :)

Mivel náluk ezek szerint más a helyzet, úgy gondolom ezért.

2020. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
similis simile gaudet.
2020. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem ítélem el, csak azért ezek a haverok neki nem olyanok, hogy hetente egyszer-kétszer, hanem rendszeresen. Mondhatni elfüvezték az agyukat, bámul ki a fejéből a srác a konyhában és a mellette levő mosogatószivacsban több az értelem.
2020. jún. 22. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik naponta füveznek úgy látom nem igénylik nagyon a kapcsolatokat az emberekkel. Elvannak egymás társaságában.
2020. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamint félhetnek a nem füves ismerősöktől is, nehogy valaki felnyomja őket.
dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!