Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel,hogy...

Hogyan dolgozzam fel,hogy elment a fiatalságom? Szoc. fóbiával küzdök gyerekkorom óta,de már sokkal jobb a helyzet,többi lenn.

Figyelt kérdés

Jobban vagyok már,csak nehéz feldolgoznom azt,hogy a fóbia miatt sok lehetőségtől,élménytől elestem. Hiányoznak azok az élmények,amiket nem éltem át, azt hiszem sosem voltam igazán önfeledt, féltem kapcsolatokat teremteni, bulizni, ismerkedni. Most bezzeg szinte szomjazom az élményekre és az emberek társaságára, csak azt érzem,hogy elment az időm.

Nem ismerkedős poszt,csak tanácsot szeretnék.

L/31



2023. szept. 28. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
összeillenétek a napiincellel
2023. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a szexuális kalandozásokat hiányolom,hanem a nevetéseket, programokat.
2023. szept. 28. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyen tanácsot? Hogy nem tudsz ismerkedni, esetleg utálod az embereket, akkor mégis hogy?
2023. szept. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nőként még van esélyed javítani ezen. Örülj hogy nem férfi vagy ugyanebben a cipőben, na az lehetetlen, tapasztalatból mondom.
2023. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
nőként még 60 évesen is tudna javítani ezen
2023. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet nálam is, csak nekem nem sikerült kijutnom belőle. Szociális szorongás/fóbia gyakorlatilag elveszi az ember ember éveit, már 20 éve benne vagyok. Tanácsot nem tudok sajnos adni, maximum annyit, hogy örülj neki, hogy sikerült javítanod a helyzeteden és ne foglalkozz a múltal, nézz előre. Ha nem így teszel az elkövetkezendő éveid is el fognak menni azon keseregve, hogy elment a fiatalságod. Tekintsd úgy,hogy újjászülettél, most új ember vagy. Használd ezt ki szerintem. 32/F
2023. szept. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan igy vagyok. Csak én most se vagyok jobban. 40F
2023. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hogyan sikerült legyőzni?
jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!