Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy hirdető miért irja ki ezt...

Egy hirdető miért irja ki ezt a vaterán?

Figyelt kérdés
1ft-os vadászok kérem kíméljenek.
2023. szept. 28. 10:26
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
87%

Vannak 1 Ft-ról induló licitek.

Az eladó abban bízik, hogy az emberek úgyis feljebb tolják a licitet. Ez gyakran be is jön nekik.

De volt olyan, amikor egyedül csak én licitáltam, senki másnak nem kellett az áru. Azt is tudni lehetett, hogy az eladó már nem először tette fel, korábban senkinek sem kellett.

1 Ft-tal megnyertem, autóval elmentem érte, csak a benzinbe került.

Az eladó teljesen jó képet vágott hozzá. Ő ezt vállalta, vagy örült is, hogy elviszem. Neki csak elektronikai hulladék, nekem alkatrészforrás.

1 Ft vételárat elengedte.

2023. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
De ha egyszer 1 forintért hirdeti meg és a szabályok szerint 1 forintért is el lehet vinni, akkor milyen alapon akarja elutasítani őket? Gondolom bármilyen minimáláron lehet licitet indítani, akkor tegye fel annyi kezdőáron amennyit legalább kapni akar érte. Csak azt nem teszi, mert az forinttal tud clickbaitelni, és amikor ő használja ki az érdeklődőket, már nem baj.
2023. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kaptam egy értelmiségi privát üzenetet, ennyi az összes szöveg:


"elektronikai hulladék"


1. Véletlenül ezt írtam én is.

2. Ez egy nyilvános felület, a tapasztalatok közösségi megosztására. Csak nagyon indokolt esetben illik privátban tolakodni. Nem ilyen semmitmondó hülyeségekkel.

3. Hozzászólások indokolatlan leminősítése: gyerekes, buta játék, rosszindulatú embert jellemez.

2023. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shaddark ***** válasza:

- Mert bízik benne hogy feljebb megy, azt gondolja az áru kelendő.

- Mert annak is örül ha valaki elviszi, nem neki kell elszállíttatnia vagy elszállítania.

- Mert neki nem kell, de jó ember és azt gondolja, ha valakinek szüksége van még rá akkor kirakja, ha nem kell senkinek csak akkor dobja ki.


És még ki tudja mennyi más oka lehet, ezek jutottak eszembe.

2023. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 11:53


Sok kérdésnél olvastam már ezt a jelzőt


"elektronikai hulladék"



régebbi de nekem értékes dolgokra..

2023. szept. 28. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!