Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Londonból hoztam egy bőröndnyi...

Londonból hoztam egy bőröndnyi itthon nem kapható márkás ruhákat. Ha ezeket el akarom adni vaterán vagy valami hirdető oldalon megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vállalkozó.
2014. márc. 10. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

600 ezerig nem kell bevallani és adózni.

De figyelik a gyakori ügyleteket és szúrópróba szerűen kisebb bevételnél is vizsgálódhatnak.

2014. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor ha pár eladás után felhasználónevet váltok és a vásárlók meg vannak elégedve és nem jelentenek fel nem lehet baj?
2014. márc. 10. 23:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne a vaterát használd! Amit te akarsz csinálni az már az első eladott cucctól adóköteles. Az apróhirdető oldalak biztonságosak, ott nem kell a személyazonosságodat megadni.
2014. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!