Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalatod alapján létezik...

Tapasztalatod alapján létezik igazán elbűvölő ember? Akit tényleg mindenki csodál, és úgy tűnik, meg is érdemli?

Figyelt kérdés

2023. szept. 28. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Az "Elbűvölő szerelem" kulcsszót nem én írtam be, automatikus... Én csak annyit írtam, hogy "elbűvölő".
2023. szept. 28. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezik, de nem feltétlenül a 21. században.
2023. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs, nem is lesz, nem is volt soha. Mindenki biztos nem. Minimum irigyei lesznek akik megtalálják benne a rosszat. Ha nincs akkor a jót majd úgy értelmezik/torzítják
2023. szept. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Ilyen már csak elméletileg sem lehetséges. Ha valakivel baja van az embernek, az legtöbbször saját maga hibái miatt van. Tehát ahhoz hogy mindenki csodáljon valakit, ahhoz mindenkinek rendben kell lennie magával.
2023. szept. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meglátjuk a másikban a pozitív tulajdonságokat, akkor könnyebben tudjuk csodálni.
2023. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!