Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan OKJ-s szakma,...

Létezik olyan OKJ-s szakma, ahol lehet "alibizni" és meg is lehet belőle élni?

Figyelt kérdés

Alibizés alatt azt értsétek, hogy nem kell olyan 100%-os produktum ami nélkül semmi nem működne. Pl. villanyszerelő, ha valamit elcsesz vagy nem tudja megcsinálni, akkor semmi nem működik és elzavarják. Ha könyvelő elírja a számot vagy rosszul számol, akkor súlyos gazdasági károk lesznek. Ha kamionos balesetet szenved, akkor kukába megy az árú. Nos én nem akarok ilyen munkákat végezni, hanem olyan, ahol ha valamit nem tudok megcsinálni, akkor max "így alakult" széttárt karok a válasz és jöhet a következő nap, amit ugyanúgy megfizetnek.


Magyarul minimális felelősség legyen az adott dolgozón és ha valamit nem tud megcsinálni, akkor megy tovább az élet, max valaki kisegíti, ha nagyon pattognak.



2021. szept. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Politikus
2021. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Legyél takarító vagy árufeltöltő. Hogy ezekben nincs nagy lóvé? Felelősségvállalás nélkül sehol nem fogsz jól keresni.
2021. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem mindenkinek van felelőssége, de pl. egy műköröm könnyen eltávolítható, és nem okoz nagy kárt, ha nem a legszebb, gondolom az alap szabályokat megtanulnád, hogy ne tedd tönkre senki körmét.

Biztonsági őrként is egész lazák a hétköznapok szerintem, de ott hogyha valami közbejön és el kell hárítani, akkor ugyanúgy ott van a felelősség, illetve gyors problémamegoldásra is szükséged lesz.

2021. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Ingatlanközvetítő, de ott nem fix a fizetés. Kéz-és körömápoló. Legfeljebb kicsit belevágsz, de azért nem hal meg. Felszolgáló. Mixer, barista.
2021. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Semmibol nem fogsz megelni, ha igy allsz hozza, mert munkahelyrol ki fognak bszni, amint jon egy jobb, vallalkozokent meg NAGYON olcsonak kellene lenned, ha szar munkat vegzel es meg csak garanciat sem vallalsz ra, csak szettart karokat xD Olcsokent ugye szenvedni fogsz ugyanugy a szamlakkal, kiadasokkal.
2021. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a vagyonőrit végeztem el. Kb semmi munkát nemkell végezni. A lényeg, hogy ott legyél. 190 nettót ígyis megkerestem. Ha lustulni akarsz akkor hajrá! De itt se mindegy melyik munkahelyet választod. Van ahol adnak feladatokat, néhol meg semmit és a kutya nem néz rád soha.
2021. szept. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Az a gond, hogy baromi nyeszlett alacsony feminin ficsúr vagyok (ráadásul krónikus betegséggel) szóval nem hiszem, hogy engem alkalmaznának ilyen munkakörben. Pedig baromi jó megfigyelési képességem van, órákat tudok az utcán járókelők bámulásával tölteni.
2021. szept. 22. 21:23
 8/9 anonim ***** válasza:
De sima portás, teremőr, jegyszedő lehetsz.
2021. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 -os vagyok.

Az én munkahelyemen olyan nyugdíjas értelmi sérűltek voltak a kollégák, hogy nah. Semmire se jók csak dísznek. Még a dátumot is elrontják. Sok helyre nem azért vesznek fel, hogy elvégezd a munkát hanem, hogy lenyúlják a pénzt. Mindegy milyen vagy, csak legyen meg a papírod róla.

2021. szept. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!