Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak a nőknek mi fáj, akik...

Azoknak a nőknek mi fáj, akik a nap szinte 24 órájában a férfiak hibáin kattognak?

Figyelt kérdés
Másik amit még nem értek, ha ilyen közegben él, miért nem lép ki belőle, minthogy hirdeti a világ felé az igéit? (válás, pszichológus, társkeresés elengedése, stb)

2023. szept. 29. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Én általában nem értem azokat, akik másokon kattognak...

Pl téged:D

2023. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Miben más, amit ők csinálnak, és az, amit te ezzel a kérdés kiírásával teszel?
2023. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Általában egy konkrét férfi viselkedése XD
2023. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Láttál egy kommentet ami nem tetszett...? :(
2023. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1-2, annyiban más, hogy én nem ezekkel az agyaroggyant nőkkel veszem körbe magam, szerencsére(veletek?)....ellenben ők vélhetően férfiakkal vannak egy közegben, amitől kiélesedik az androfóbiájuk.


Láttál egy kommentet ami nem tetszett...? :(


Egen, többnyire akkor fogalmazódik meg ez bennem az ilyen nőkről, amikor nekik még a miocén közetmintákról is a férfiak jutnak eszükbe...

2023. szept. 29. 19:40
 6/17 anonim ***** válasza:
46%
#5 de te is ezen kattogsz. Ha nem veszed magad körül ilyenekkel, akkor miért rinyálsz miattuk?
2023. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Pl azért, mert telef.ssátok az egész netet a feminista agymenéseitekkel, amikre kb a kutya se kiváncsi már.

Ja tudom, biztos egy férfisoviniszta disznó vagyok, aki veri a nőket.

Nem, aranyom, egy átlag pali vagyok, aki sosem bánt nőket, nem szól be nekik, stb....ha épp erre vagy kíváncsi. Sőt, még el is mosogatok, meg főzök is magamra.


Csak halál felesleges ezt olyannak magyaráznom, aki a nap 24 órájában a férfiakkal van elfoglalva, hogy milyen szemetek.....


Próbálj kicsit más világban létezni, hogy ne kelljen utálni(érintkezni) a férfiakat(férfiakkal).


Én is létezek egy olyan világban, ahol nincs feminista nő. Legalábbis próbálnék, csak sok helyen ott vagytok....sajnos.

2023. szept. 30. 04:33
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Inkább a férfiakra jellemző, hogy 0-24ben a nőkre gondolnak.

Mint látható, te is ebbe a kategóriába tartozol.

2023. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Tévedsz 8-as, a normális férfiaknak ugyanis van saját hobbija. Tudod, férfibarlang. Ide vonulunk vissza a mindenféle idióta női játszmák elől, a saját, jól felépített logikus világunkba, racionalitás és hobbik, élet kötetlen élvezete stb. Meg aztán ha két férfi beszélget, rengeteg a téma, és általában ennek csak töredéke a nők. Van hogy nők fel sem merülnek, csak ha egyik fél épp a csajozós idejét éli, esetleg otthoni dolgok. Ellenben nőknél rendszeres a másik ember kibeszélése, pletykálása, folyamatosan a szociális vonalakon kattogás ÉS a férfiakon. De majd egyszer ha le akarod venni a szemellenzőt, akkor kezdj el fülelni pl a fodrászodnál, főleg ha sok nő van bent egyidőben.

Egyébként meg erről az egészről igenis beszélni kell! Mert baromira káros ami pl itt is folyik. Rengeteg naív női kérdezőnek is a szakítást és válást javasolja itt csomó megkeseredett, 24/7 itt élő és férfiakra fröcsögő nő. Olyan esetekben is szakítás válás, ahol a legkisebb hiba vagy félreértés van, és amit nekik kellene megbeszélni. Baromi káros és szemét modernkori eszmék terjengenek manapság, és pontosan a nők terjesztik és generálják a nagyobb részét.

2023. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
#7 mert ezt az oldalt nem spammelik tele az incelek a f@szságaikkal, és hisztijükkel. Hagyjuk már, vak vagy?
2023. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!