Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már ennyire mélyen?

Voltál már ennyire mélyen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy zsákutcába kerültem.


Van munkám a családi üzletben. Ez olyan munka ami nem érdekel meg igazán tudás sem kell hozzá. Sokszor csak ilyen háttermunka van ( takarítás vagy otthon szüleimnek segitek az ottani másik üzletben).

De ezek nem töltenek fel, sokszor csak várom a vevőket és nem tudok mit csinálni. Úgy érzem csak ülök haszontalan vagyok.


A családom ezt nem érti meg mert jön a sablon szöveg hogy jó ez neked meg a tiéd is stb..


A párkapcsolatom is szétesik, vannak gondjaink.

Ezek mellett nem tudom mi lenne az én utam. Nem tudom miben vagyok jó és sosem volt élet célom, tervem vagy hobbim.


A napjaim az üzletben telnek el, Sokszor haszontalanul, otthon megcsinálom a házimunkát ha van és bámulom a tvt netet majd alvás de sokszor csak ekkor is rágódok..


Ha szakítás is lenne, se lenne jobb mivel barátaim sincsenek és a munka része ugyanez lenne..vagy utána egyedül lennék otthon ,kapcsolat és barátok nélkül..


2023. szept. 30. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Még jóval mélyebben is.
2023. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem mély. Ez csak kicsit céltalan. Bulizz, menj metál koncertezni, akármi.
2023. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!