Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiből ábrándultál ki a legjobb...

Kiből ábrándultál ki a legjobban az életed során? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Család,rokon,barátok,ismerösök,szerelem,bármi!Átcseszés hátbaszurás ilyesmi.Ki hogy reagált rá?


Lehet bárki.


Egy feltétellel: bárki


- pl:

- család

- rokon

- barát/barátnő bármilyen értelemben pl szerelmesed, szeretőd vagy baráti szint


Meghülyítenek, kígyóznak mögötted, hátba szúrnak meg hasonlók.


Ezek után milyen lépéseket tettetek?



2023. szept. 30. 20:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%

A testvéremben. Nagyon jóban voltunk, ideális volt a kapcsolatunk, míg ő megismerkedett a feleségével. Azóta akkora papucsférj lett, hogy ha a hableány bármin felhúzza az orrát, a testvérem kiosztja az egész családot először bemelegítőnek, végül főleg engem, és csak nézzük.


A Legsokszínűbb, legundorítóbb becsmérléssel véleményez engem. Az úrhölgynek nem jó semmi a semmin kívül. Maga ő se tudja mit akar, semmivel nem elégszik meg így a testvérem sem. Lakásomba ide jöttek, egy általam kezdeményezett invitáció következtében. A hölgyemény elment az illemhelységbe, majd visszajön, susmorognak egy kicsit, aztán minden habozás nélkül felém néz a tesóm, és szemembe hányja, hogy 'már mondhattam volna korábban, de tisztábbra is futhatna a takarítás'.


Testvéri vendégségben ki mer, akár akarna ilyet mondani? Ráadásul az orrom előtt, én hívtam meg mindkettőjüket vendégségbe, És ilyet mondd nekem, aki a testvére??? Tudja rendesen, hogy több mint 9 órás melóm van naponta, tehát lehet nem pormentes a kis házam, meg amúgy sem tündökölne úgy sem sajnos... Nincs is vége, mert ehhez képest sokkal privátabb dolgok is előfordultak. Feleségének ezt mondogatja, ő szintén így vélekedik rólam és nem szégyelli ezt pletykálkadni ismerősök között vagy amúgy.


Korábban nem volt ilyen, kedves volt, a legjobb barátom, soha nem sértett volna meg, most meg nem lehet ráismerni, folyamatosan a bántás jön tőle, a bunkóság. A múltkorában úgy beszólt nekem a facebook-on egy teljesen random posztom alatt (egy zenés videót tettem fel), hogy ki kellett törölnöm a kommentjét, mert tömegével jöttek az üzenetek az ismerősöktől, hogy mi a baj köztünk.


Nem ilyen volt régen. Aranyos és szerethető volt egyszerűen 180 fokos változás. Megvet, káromol mások és a szemem előtt megállás nélkül.. facebook-on megosztottam egy sima videót, egyik kedvenc zeném. És ott is beszólt, de úgy, hogy már vonulva jöttek a kérdések a videó alatt, hogy miért szól be nekem mit csináltam stb...


És ezt csakis azért, mert a neje ki nem állhat engem.

2023. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%

Egy barátomból,akit testvérként szerettem és fiatal kora ellenére felnéztem rá,tiszteltem. Karakán volt,egyenes és nem volt megalkuvó.

Mióta párja van,gumigerincű,befolyásolható ember vált belőle,már nem is ér rá találkozni, mert a párja lelkileg kisajátította.Mindezt jó pár szakítással és újrakezdéssel.

Magát köpte szemen és ehhez még tapsikol is és ezt ő fejlődésnek tartja...


Jelenleg nincs már egyetlen barátom sem.

2023. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm. Kb. 10 éves barát-szerűség volt. Tartótt amíg tartott,.. Fel sem tűnt a manipulálása.. Ha lehet mindig segítsek, főzzek takarítsak, ha arra volt szüksége, még vasaltam, mostam is neki, amennyiben nem fért bele az idejébe... A saját teendőimet halasztották el. Aztán kellet volna egy utazásos segítség repülőtérre, amit hetekkel előtte kértem tőle. Hajnalban 2 kor kellett volna indulni kb. 10 perccel előtte jön az üzenet, hogy túl korai neki és aludni akar van. Hirtelen taxi kellett, gyorsan laptop meg minden, nem volt letöltve semmi ilyen app, plusz költség, mert erre is rákérdeztem, mondta hagyjam csak, jó taxit találni mert vannak sz*rok na mindegy...lényeg, hogy megoldottam, Néhány napra rá hívott, hogy vasaljam ki pár ruháját - megmondtam én csak egyszer kértem valamit, nagyon rossz szituációban és pillanatban cserben hagyott egyedül, innentől nem tartjuk a kapcsolatot. Közös ismerősöktől hallom mai napig vissza néha-néha, mekkora szemét és rohadék vagyok....
2023. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%

2 emberből.

Egy gyerekkori legjobb barátomból, akit egy kis k*rva csaj behálózta, mint egy pók.

A másik az exem, aki félrekacsingatott amikor együtt voltunk.

Nők nélkül mennyire jobb lenne az emberiség élete. :)

2023. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Magamból, mikor rájöttem akárhogy csűröm csavarhatom a dolgokat, ami velem történik az mind az én felelősségem hogy a legjobbat hozzam ki mindenből
2023. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
első barátnő, kb a lelkem odaadtam neki.. és simán megcsalt mintha valami nagyfarkú dugós pajti lettem volna. én nagyon szerettem.
2023. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
43%
Egy tanáromból, akire felnéztem diákként, adtam a szavára, most meg keménymagos fideszes lett, mindent benyel, mindennek tapsol, amit a kormány kommunikál. Pedig diplomás történelemtanár.
2023. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

7-es rengeteg más okos ember is tapsol a fidesznek.. a politikát semmivel sem érdemes keverni.

nekem meg keresztapám az mszp nek drukkolt.. pedig a legretardabb csöves bánat emberek akarnak mszp-t xdd most erre mit mondjak.

2023. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamból
2023. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Kb az emberiségből. Gyerekként azt hittem a felnöttek már értelmesebbek, de rá kellet jönnöm hogy sokan csak visszább fejlödtek. pl lásd politika.
2023. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!