Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb traumátok...

Mi volt a legnagyobb traumátok az eddigi életetek során? Amit nem igazán mondtok el másnak

Figyelt kérdés

#trauma #sérelem #Feldogozhatatlanérzelmek
2023. aug. 27. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
31%
rányitottam egyszer tesómra ép a kutyát rakétáztatta
2023. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Az. (Bocsi, de mint a kérdésben is írod, nem mondom el másnak. És te más vagy. Meg mindenki más is. Szóval nem.)
2023. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Létezik, és csak én tudom
2023. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

Pont egy olyan dolog ez ami az egyik legrosszabb ami történhet. Mivel nem sok éves sztori így nem beszélek róla senkinek.


De egyébként ami nyilvános az például: az egyik szülőm halála.

2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy bántak velem középiskolában a külsőm miatt. Egy életre megalapozta az örökös szorongást a külsőm miatt.


SOHA nem nevetek, SOHA nem hiszem el ha valaki azt mondja, hogy jó vagyok/szerethető vagyok, és szinte kivétel nélkül lejjebb pozícionálom önmagam mással összevetve.


Viszont az is tény, hogy a legelső vagyok aki felszólal, ha valakit a külseje miatt szólnak le. Tehát ha az én társaságomban meghallok egy olyat, hogy az XY is milyen dagadt vagy ocsmány vagy akármi, én azonnal védelmembe veszem. Persze ők nem tudják, hogy ezt azért teszem, mert évekig én voltam a céltábla.


33/F

2023. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

5-ös válaszolónak írnám..

Nagyon kevés ember,akit nem piszkálnak,cikiznek a kinézete miatt.Engem is értek ezért inzultusok,de ennek ellenére jókedélyű ember vagyok. Viszont soha nem szólok le és nem bántok senkit.

Pedig lelkileg nagyon elbántak velem páran.


54/F

2023. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Itt fölös ilyen kérdést feltenni. A válaszok arról fognak szólni, hogy miért mondanának el olyat amit senki másnak.
2023. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Persze nem muszály leírni nem kötelező.

Itt névtelenül senki sem itélkezik, gondoltam menyien vagyunk akik hasonlóan éreznek és nem vagyunk egyedül soha!

2023. aug. 27. 19:13
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam már másnak is: nem szándékosan, nem észrevéve, de szexuálisan zaklattam egy számomra fontos személyt. A trauma ebben az volt, amikor rádöbbentem.
2023. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekként vertek, de nem ám csak úgy módjával, hanem rendesen kékre-zöldre nadrágszíjjal, fakanállal, rendszeresen, mindezt nagyon hosszú évekig. Mindkét szülőmtől ezt kaptam, meg mellé a lelki bántalmazást, szeretetet persze semennyit. Pokol volt így felnőni, önbecsülésem 0.
2023. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!