Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik éved, vagy évek voltak...

Melyik éved, vagy évek voltak a legjobbak az eddigi életed során, és miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az elmúlt 1 év. Önismeretet kezdtem, megtaláltam azt, amit igazán szeretek csinálni, kipucultam a mérgező környezetet, megtanultam határt húzni és láthatóvá válni.
2023. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összes, frankón, kivéve azt a másfél évet a második gyerek születésekor, amikor új helyre költöztünk, és nem ismertem senkit és nagyon magányos voltam.
2023. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Én a mostani éveket érzem annak. 19 éves vagyok és tavaly kezdtem az egyetemet. Többet mozdulok ki a páromnak köszönhetően, szabadabb, izgalmasabb életet élek, mint a gimis időkben és végre úgy érzem önmagamat adhatom.
2023. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

A 20 és 25 éves korom közötti időszak. Tök jó munkám volt egy menő cégnél, mellette levelezőn jártam felsőoktatásba, nyelvvizsgát szereztem, és közben fülig szerelmes voltam a páromba, akivel közös jövőt terveztünk. Szóval úgy tűnt, hogy esélyes vagyok egy tök jó életre.

(Arról meg diplomatikusan hallgatok, hogy most mennyivel pocsékabb helyzetben vagyok minden szempontból.)

2023. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Pasi sincs már meg gondolom...
2023. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Nekem az elmúlt 3-4 hónap, mióta elballagtam a gimnáziumból. Most ez életem legszebb időszaka szerintem, de lehet azért, mert nagyon sokat bántottak a tanáraim, és megaláztak egy olyan betegség miatt, amiről nem tehetek.

Jó érzés, hogy végleg kiszakadtam egy toxikus körből. Felvettek egyetemre is, ami biztos nehéz lesz, de annak tanulhatok ami érdekel. Elkezdtem dolgozni magamon, lelkileg jobban érzem magam, az alvás és evészavarom is elmúlt..A mérgező barátokkal megszakadt a kapcsolatom, és csupa jó ember vesz most körbe.

Nem akarom elkiabálni, de eddigi életem során ez a legboldogabb időszakom.

18/l

2023. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
2016, legtobb es legjobb nyaralasok, sok idot toltottem baratokkal es a csaladdal
2023. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Visszagondolva igazán jók nem voltak, valami mindig hiányzott, max akkor nem gondoltam, nem érzékeltem, csak később a következményeket
2023. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
miert pontozza mar megint le valaki megint a normalis valaszadokat?
2023. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

#5 nincs. Életem legnagyobb hibái közé tartozik, hogy elengedtem.

(a 4. voltam)

2023. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!