Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinek ha sosem láttad...

Egy férfinek ha sosem láttad még a kocsiját, annak valószínűleg nincs?

Figyelt kérdés

És csak hazudik hogy Ford Mustangja van? Munkába mindig bicajjal jár és a kérdésre hogy amúgy van kocsid és milyen, azt mondta Ford Mustang Fastback GT.


Na most három év alatt sem munkában, sem városban nem láttuk vele. Erre azt mondja ezt nem munkába járásra vette.



2023. okt. 3. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Vagy igen, vagy nem.
2023. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Igazából egy olyan autó anno 13 millió forinttól (új) elhozható volt, szóval nem beszélünk egy őrülten elérhetetlen autóról.

Én ismerek olyat a munkahelyemen, aki szintén biciklivel jár mindenhova és csak autópályára megy fel vezetni néha-néha a garázsban lévő 20 milliós autójával.


Én a helyedben inkább tennék magasról az egészre, ha mégis utána akarsz járni a dolognak, megkéred hogy nem-e nézhetnéd meg élőben, mert tetszik a modell, stb.

2023. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
3 év alatt nem láttad még nálad pl a garázst se meg semmit?
2023. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem tudja megmutatni valószínüleg nincs.
2023. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel van a munkahelyem, akkor cask bicajjal mennék, vagy tömegközlekedéssel :D
2023. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!

Te nő vagy. Ha van Mustang érdekel, ha nincs Mustang, nem érdekel a férfi? 🤣 nem semmi vagy!

2023. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

# 3


semmit, az insta vagy facebook profilján sincs róla fotó

2023. okt. 3. 17:49
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
AMúgy igaza van, az az autó nem munkábajárós. Ha otthagyná valahol, baj is történthet vele. Pl meghúzzák.
2023. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle fotót, érdekel, hogy néz ki :D
2023. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

# 8


de én még ilyet nem láttam hogy ha ilyen kocsija van akkor télen nyáron bicajjal jár munkába, hagyjuk már

2023. okt. 3. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!