Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ideggyenge/buta?!/heves...

Ideggyenge/buta?!/heves embereket mivel lehet rávezetni hogy nagy valószínűséggel nem a másikkal hanem épp velük van a baj? Tanácsok?

Figyelt kérdés

A buta mögött azért szerepel kérdőjel, mert lehet nem is ez a legjobb szó rá.


Tehát folyton ideges, mindenen robban otthon. Már többször is majdnem egymásnak mentek a nővérével. > Egy házban laknak.

Konkrétan a takarítást azt távolról ismerik, azt is felületesen.

Ha valami szóvá van téve neki, akkor egyből a te hibáid vannak sorolva. Pl el kellene gondolkodni a hibáidon vagy éppenséggel hogy mit akarsz az élettől. Válasz az hogy neki nem kell, gondolkodj te hogy higy viselkedsz velem. Több hülyeséget is csinált már az élete során, voltak köztük óriásiak is... Én tényleg csak jóindulatból mondtam hogy elkéne gondolkodni hogy mit akar, mert nagyon nem jó úton van. Már 50 éves emberekről van szó. Eszméletlen és két embernek is megkeserítik az életét.. mázlira az enyémet már nem, de amikor még én is ott laktam idegesebb voltam még akkor is amikor nyugodt voltam. Tehát érzékelhető hogy rossz hatással vannak a másikra.


2023. júl. 16. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy.

Pont azért ilyenek, mert hiányzik belőlük az, amivel ezt felfognák.

2023. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet őket rávezetni. Volt pár ismerősöm, akik sosem látták be, hogy velük van a baj, ha meg valaki kiemelte a defektusait, akkor szépen lebaxták aztán leépítették az illetőt. Ráadásul mindent félre is értelmeztek.


Majd akkor ébrednek rá, amikor egyszer megjön az eszük és belegondolnak, hogy talán tényleg velük van a baj, amikor már ott tartanak, hogy mindenki bőven elfordult tőlük.

2023. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Honnan lehet tudni hogy csak hárítanak vagy valóban ennyire vakon vannak magukkal kapcsolatban?

Ha az évek alatt nem látom miket csinálnak hogyan élnek, el sem hiszem és évről évre egyre lejjebb csúsztak. Még jó hogy én nem lettem olyan és nem azt tekintettem normának. Bár 10-en X évesen nekem is volt egy dühkitörésem. Arra még visszaemlékezni is rossz. Sőt X éves koromig folyton voltak. Nem is tudom hogy sikerült kijönnöm belőle, de örülök neki.

2023. júl. 16. 22:23
 4/4 Tudi333 ***** válasza:
Miért zavar, hogy ilyenek? Hozzátartozóid? Ezeket vagy le kell nyomni vagy menekülni. Mindenki a menekülést javasolja ilyenkor, nem értem miért. Gyengék? Mindenki gyenge? Nárcisztikus blablák alatt is mindig a menekülést írják mint tanácsot. De ha pl családtad akkor mit csinálsz? Lenyomni nem fizikailag értem.
2023. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!