Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pozitív, és negatív...

Milyen pozitív, és negatív dolgok történtek veletek eddig ebben a 2023-as évben?

Figyelt kérdés

2023. okt. 3. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Meghalt a sógorom, anyukám haldoklik, a fiam eltünt
2023. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Lediplomáztam, összeköltöztem a párommal, felvettek egyetemre (msc), nyertem ösztöndíjat, kiköltöztem külföldre, elkezdtem a képzést


Ezek mellett minden más eltörpül. Intenzív pár hónap áll mögöttem

2023. okt. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Elég sok pénzhez jutottam nyár óta munkából adódóan, így nincsenek anyagi problémáim.Ez pozitív.

Negatív: apró, mindennapi bosszúságok, szerencsére semmi komoly

2023. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Pozitív: megerősödött egy már reménytelennek tűnő párkapcsolatom, anyagilag kijöttem a legmélyebb mélypontról, elkezdtem olyat tanulni amivel végre tényleg tudok majd pénzt keresni mert megvan hozzá a tapasztalatom is, rengeteg mindent tanultam munkahelyi-emberi viszonyokról, kezd a sufni bizniszem is magasabb szintre lépni és közeleg a belépés a piacra. Számomra a 2021-es év volt a pozitív csúcs sok szempontból és egy kicsit ez is arra emlékeztet eddig, különösen a nyár része.

Negatív: teljesen kiégtem és kvázi utcára tettek, néhány hetem van hátra és még mindig nincs új munkahelyem. Rengeteg pénzt vesztettem ilyen és hasonló manőverekkel, ami látvanyosan hiányzik a lakásomból, a tárgyaimból, lassan már az egészségemből is... nem jutottam le elégszer sportolni, nem tartottam a kapcsolatot 10-20 emberrel aki mindeközben itt lakott a közelben és lehet, hogy tudtunk volna egymáson segíteni :/

Eddig 2020 volt a legrosszabb, 2021 mint említettem a legkirályabb, 2022 kicsit negatív, 2023 kicsit pozitív.

2023. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Megtalaltam az álom munkahelyem, a szerelmemmel sokat beszélek. A rossz az hogy nem vagyok annyira ügyes mint szeretnék.
2023. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Negatív: év elején pszichológushoz kezdtem járni és ennek hatására teljesen összevesztem a szüleimmel, akikkel bár úgy ahogy megbeszéltük de soha az életben nem lesz már jó a viszonyunk és ebben csak magamat hibáztathatom. Januárban otthagytam a munkahelyem amiről azt hittem jó döntés, lehet az volt, de most is egy elég toxikus helyen vagyok. Jelentkeztem egyetemre és nem vettek fel. Anorexiás tüneteket észlelek magamon, a testképzavarom sosem volt ennyire erős, de amúgy tényleg túlsúlyos is vagyok úgyhogy nem egy 45 kilós tini agyú lány. Párommal rengeteget veszekedtem pedig nem érdemelte volna meg, nyáron azt hittem megölöm magam, sokáig gondolkodtam antidepin. Legjobb barátnőmet elég szar állapotban látom egy szakítás miatt. Rájöttem hogy vannak távolabbi rokonaim akikkel nem akarok már nagyon együtt lógni de nem merem nekik megmondani.


Pozitív: na hát izé, semmi? Volt egy jó nyaralásunk mondjuk, de a hazautat kb végig sírtam hogy másnap újra munka. Asszem ennyi.

2023. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Pozitív: lett egy szakács szakmám, felvettek egyetemre, anyagilag jól állok

Negatív: továbbra sem megy a csajozás, egyre mélyebb depresszióba esek és így egyre magányosabb vagyok

2023. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sokat száguldoztam eddig is a Porschémmal itthon is külföldön is, de kaptam gyorshajtási csekket Ausztriából.
2023. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

+ Rengeteg program a barátaimmal, főleg az év első felében, amik csak még jobban összekovácsoltak minket

+ Megjelent az első könyvem, úgyhogy végre elindultam ezen az úton is

+ Végre tisztességes(ebb) fizut kapok a mostani munkahelyemen, amiből már tudok félretenni is


- Viszont a fizut és a kollégákat leszámítva nem igazán szeretem ezt a munkát, de sajnos egyelőre nem tudok váltani. Már megjártam egy rakás állásinterjút, de sosem rám esik a választás.

- A munka és a könyves teendők is a nyár beköszöntével rengeteget elvesznek az időmből, úgyhogy az idei nyaram nagyon vérszegény lett, szinte csak a munkhaely és az otthonom között ingáztam végig.

- Egy közeli családtagom nagyon sokat betegeskedik, folyamatosan aggódunk érte.


Összességében én jónak értékelem eddig ezt az évet, de mivel végig olyan munkát végeztem, ami eléggé leszív minden értelemben, ez igencsak megbélyegzi a hétköznapjaimat.

2023. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, milyen könyv? Csak kíváncsiság.
2023. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!