Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan már tényleg nem érdemes...

Lassan már tényleg nem érdemes megbízni senkiben?

Figyelt kérdés
Hogy álltok ehhez a bizalom dologhoz?
2023. okt. 3. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Én a legtöbb embernek, ha szimpatikus és jól kijövök vele akkor megadom a bizalmat ameddig vissza nem él vele vagy el nem árul.
2023. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Igen
2023. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon óvatosan adom meg a bizalmat bárkinek is.

Az a baj hogy sokszor ráfáztam erre mert megbíztam olyanokba akit még nem ismertem eléggé és volt jó pár pofára esésem, ebből tanulva csak akkor bízok meg valakiben 100% ig ha már kellően ismerem és tudom milyen.

2023. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Magyarok vagyunk. Nekem ez mindent elmond...
2023. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sok link alak van.
2023. okt. 3. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem.
2023. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
..., de miért "lassan"?!
2023. okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Teljes mértékben, vakon bízni valakiben hülyeség. Az olyan, mintha önként adnál kést a kezébe, hogy dönste el, le akar-e szúrni, vagy sem. Morbid példa, de a lényeg benne van.
2023. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Tőlem manapság már senki nem kap teljes bizalmat, főleg nem feltétel nélkülit, mint régen néha sokszor. Kivétel a családtagok, de ott is figyelem a tetteket és szavakat. Mi szerencsére nem verjük át egymást. Viszont ez a legtöbb emberről az országban nem mondható el, főleg ha elkezd szorulni a hurok (pl megélhetési gondok).

Ja és nem szoktam senki képébe vágni hogy nem bízok benne, csak egyszerűen fenntartásokkal kezelek mindent, és erősen figyelek arra amit mond és tesz, mennyire van egybe. Sokszor nem is gondolnák mert nem mutatom, sőt van aki a mai napig megpróbál baleknak nézni és bepróbálkozni, csak mert olyan kedélyesen elcsevegek vele, aztán persze koppan. De ez is csak engem igazol sajnos, az ördög nem alszik.

2023. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!