Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kettősség érzés a saját...

Kettősség érzés a saját személyiségemben?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet, de érdekelne. Néha kedves vagyok, barátságos és tényleg segíteni szeretnék másoknak, úgymond jót tenni, mintha ez lenne minden mozgatóereje, nem bántanék senkit. Néha viszont úgy érzem, hogy könnyen agresszív leszek és abszolút nem kedvelem az embereket, nemhogy még segítsek is másoknak, nem érzem azt a "szeretet" érzést egyáltalán. Öltözködésemben is jelen van ez a kettősség, vannak színes, bájos ruháim, de a fekete motoros szettem is és mindkettőnek megfelelően tudok viselkedni. Szeretném leszögezni, hogy soha senkit és semmit nem bántottam, tehát nem az jelenti, hogy dühöngő őrültté változom, de úgy érzem, hogy ez az érzés naponta képes változni és én magam sem igazodom ki rajta. Szóval más is tapasztalt ilyen kettősség érzést?
2023. okt. 3. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez kb. mindenkire igaz.
2023. okt. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!