Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt aki aludt régen dunnában?...

Volt aki aludt régen dunnában? Milyen érzés volt olyannal takarózni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Imádtam. :)

Csak sajnos az allergiám miatt váltanom kellett. De nagyon jó érzés volt betakarózni azzal a nagy, de mégis puha dunyhával.

2023. okt. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó meleg. Nagyszüleimnél azzal takaróztam, mert ott nem volt olyan meleg, mint otthon.
2023. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidegben jó volt, egy mai átlagos hőmérsékletű lakásban már nagyon sok lenne.
2023. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámnál takaróztam olyannal gyerekkoromban, novemberben, fűtés nélküli "tisztaszobában". Soha nem aludtam olyan jót. 😊
2023. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen, volt szerencsém igazi dunyhával aludni. Úgy képzeld el, hogy egy olyan szinten hideg szobában, amelyikben negyed óra alatt tördelhettem volna a jeget a húgycsövemben, kellemesen sikerült aludnom, - mert semmit nem éreztem alatta a szélsőséges hidegből. Vett a párom mostanában dunyhákat, de az köszönőviszonyban nincs azzal az igazi, vastag, normálisan és normális tollal megtöltött dunyhával, amiről írtam. 20 fokos szobában semmit nem ér, csak a pénzt szedegették be érte...
2023. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Télen-összel-tavasszal eleinte általában hideg volt, amikor alá került az ember, de majdnem rövid idő alatt bemelegedett mindig. Számomra zavaró volt, hogy hatalmas nagy, de mivel egyedi alváshelyen volt, így az élmény együttesen mégis jó volt.
2023. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pont a napokban jutott eszembe, hogy mennyire imádtam. Nagy, puha, könnyű és nagyon meleg:)
2023. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Azt utáltam amikor gyerekként benyomtak alá, ha lázas voltam, hogy majd jól kiizzadom. Ki is, mindent, csak a lázat nem :-/ Amúgy jó volt.
2023. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Utáltam. Szerencsére csak 1-2-szer volt hozzá szerencsém kisgyerekként. Sosem bírtam a meleget, egyenesen utálom, ha izzadok. Tökéletesen elvagyok egy 19-20 °C-os lakásban takaró nélkül. Ha valahol hidegebb van, akkor is ilyen 16-17 °C-ig teljesen elég egy legvékonyabb "nyári" takaró.
2023. okt. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!