Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírjátok az egyre hűvöseb...

Hogy bírjátok az egyre hűvösebb időjárást? Örültök neki?

Figyelt kérdés

2023. okt. 6. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Örülök neki, alig vártam, hogy vége legyen a nyárnak.
2023. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól bírom, de nem örülök neki, mivel a nyár a kedvenc évszakom, viszont ez az élet rendje, hogy nyár után jön az ősz. Nem baj, én már karácsonyi zenéket kezdtem el hallgatni. :D
2023. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt probléma, hogy reggel hűvös van, napközben meleg és ilyenkor gyakran megfázunk. Amúgy jó lenne...
2023. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy eddig. Miért, régen szerinted nem volt egyre hűvösebb az ősz, vagy mi? Mert ezt most tisztára úgy írod, mintha valami teljesen új dolog volna, hogy ősszel egyre hidegebb van.
2023. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Most még tűrhető, de ha ennél hidegebb lesz azt nem jól viselem. Nem bírom a szélsőséges hőmérsékletet, ha nagyon meleg van, vagy nagyon hideg. Bár a hidegnél már bent a +16 fokot is nehezen bírom. Kint ősszel a +5-+10 C fok már hűvös nekem.
2023. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 Egyáltalán nem úgy írta. Hogy máshogy írnád le, hogy egyre hűvösebb az időjárás, mint úgy, hogy "egyre hűvösebb időjárás"?


Ebből sehogy nem következik az, hogy régen nem volt ősszel egyre hűvösebb. Sőt, semmit nem ír a kérdező arról, hogy milyen volt régen az időjárás, ezt csak te kombináltad bele.

2023. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki. Százszor inkább a hideget választanám, mint a 30-40 fokokat. Irigylem is azokat, akik szeretik a nyarat, számomra az kínlódás.
2023. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen jól. Kezd normális őszi idő lenni. Reggel hideg, délután kellemes meleg. Imádom az októbert. :)
2023. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Azért még nagyon nincs hűvös. Ma nálam 30 fok volt kint...

Amúgy örülnék neki ha csak 20 lenne. Persze reggel meg este hűvös van már.

2023. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A hideg ellen jobban tudsz védekezni.
2023. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!