Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetesen hogy bírjátok...

39-40 hetesen hogy bírjátok ezt az időjárást?

Figyelt kérdés

Én már nagyon nehezen. Nem tudok aludni, kalapál a szívem éjszaka, rémálmaim vannak, vizesedek, fáj már minden porcikám, állandóan fáradt vagyok. Mondjuk egy 2 éves mellett amúgy is elfáradnék, de így még nehezebb. Ugye nem csak én kílódom már ennyire?

Persze semmi közelgő szülésre utaló tünetem nincsen. Pénteken kell befeküdnöm, de nem bánnám, ha addig mégis történne valami.



2023. júl. 24. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 2007- ben szültem, július végén, egy 4400 grammos gyereket, 164 cm vagyok gondolhatod azt a terhet. :D

Azon a nyáron sorra dőltek a melegrekordok. Sajnos akkor még nem volt klímánk. Alig aludtam, dagadtam, meconiumos is lett a finisben a magazatvíz. Császár lett, azután még jobban szenvedtem.

Pokol volt.

Pedig imádom és bírom is a meleget, de akkor gyűlöltem.

2023. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken leszek 40 hetes. Az utolsó 1-1.5 hetet már én is nehezebben bírom. Napközben nincsen bajom a meleggel, de este igen. Szerencsére van klíma, az 26 fokra van állítva, így azért könnyebb. Viszont az állandó fáradtság megvan és már a pocakom is hatalmas, az jobban zavar. Már nagyon jöhetne a baba.
2023. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is pont 164 cm vagyok és az első babám 4 kg volt, szerintem ő sem lesz kisebb, a hasam legalábbis most még nagyobb.

Én is pénteken leszek 40 hetes. Még a holnapi frontban bízhatunk talán...Nekünk is van klímánk egyébként, de a kisfiam miatt csak óvatosan használjuk.

2023. júl. 24. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok

Nekem első baba 2 hete 3.5 kg-ra becsülték, szóval 4 kg körül lesz ha megszületik. Mihelyst betöltöm a 40. Hetet kérni fogom az indítást, ha lehet :D. Elvileg elég nagy feje van. 2 hete volt 98 mm bpd és 352 hc. Tehát már ennél nagyobb. Nagyon félek, hogy nem fogom tudni természetesen szülni és császár lesz :(

2023. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, én is megszültem természetesen a 4 kg-s fiamat, pedig én sem vagyok egy nagy darab. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy a császár sem katasztrófa, a végeredmény a lényeg. :)
2023. júl. 24. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:

2-es 4-es vagyok

Igen, az igaz. Szülessen meg egészségesen az a lényeg. Téged kérek 40 hetesen be is fektetnek indításra, ha nem indul be? Miért?

2023. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Július 16-an szültem 39+6ra közel 4 kilós gyereket hogy bírtam? A lábam mint az elefánt, állandóan lekellett ülnöm, de azért elmentem 38+6 naposan 10 km sétálni a hegyekbe 🤣

Nem aludtam szinte semmit, aa hólyagom fájt állandóan, a gyerek meg mindig alient játszott....szóval rossz volt, alig vártam hogy vége legyen 🤣

2023. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem indításra fektetnek be, hanem terheléses nst-t csinálnak, onnantól pedig mindennnapos nst. Itt ez a protokoll, be kell feküdni. Bár én az indítást sem bánnám.
2023. júl. 25. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!