Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van az,hogy...

Csak szerintem van az,hogy soha sem a csinos,szép lányok állnak bele a másikba,hanem mindig a kevésbé szépeknek van mondanivalójuk?

Figyelt kérdés
2023. okt. 6. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Láttam én már két csinos hölgyet is egymásra fújni, mint a veszett macskák.

WEÖRES SÁNDOR


MACSKA-INDULÓ


Kurrogj, kurrogj, kormos macska,

cirregj, cirregj, cirmos macska,

büszkén lejt hat vak bak macska,

sok pettyes láb, száz karmocska.

Jobbra át, balra át,

agyon marjuk a kutyát,

nyauúu!


Nyávogj, nyávogj, nyavalyás macska,

pisszegj, pisszegj, pikulás macska,

aki beteg, pikulálhat,

szedjen macska pilulákat.

Hátra arc, nagy kudarc,

nem marunk ha te se marsz,

nyauúu!

2023. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez nem a csinosságtól függ. Van nagyon sok, ránézésre szép, csinos lány, aki ordenáré módon viselkedik és mindig kötekedik.
2023. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Gyakran ez van, mert a csúnyácskák frusztráltabbak. De azért nem mindig.
2023. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen, valószínűleg csak szerinted.
2023. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen mert a csúnyák mindig gonoszabbak ,mert lehet a szépek be képzeltebbek de van is mire nekik fenn hordani az orrukat. Csúnyák azért is gonoszak mert sok tükröt látnak és be dühödnek ha meglatjak magukat és irigyek is a szépekre. Bántják a szépeket a csúnyák sokszor.
2023. okt. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
En fiukent a "szep" lanyokat elkerulom, mert hatalmas egojuk van es eleg bunkok alkalomadtan... aki csunyacska kinezetre, az altalaban sokkal normalisabb pszichesen. Ez meg az en tapasztalatom.
2023. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kitana. ***** válasza:

Van ilyen, mert felnőtt korra az emberek egy része eljut oda, hogy elfogadja önmagát, nyilván aki csúnya, az ritkábban, vagy több idő kell neki, és általában az áll bele a másikba indokolatlanul, aki úgy általában elégedetlen, frusztrált.

Na meg tinikorban ez még fordítva van gyakran, a szép lányok egy része idióta és mindenkivel gcizik, sok egyszerűbb lányban meg ez marad meg, hogy aki foglalkozik a külsejével, az biztos egy flegma pitsa, tiniként még nem mertek arcoskodni, de felnőttként már igen. Csak hát sokszor tök indokolatlanul, mert a felnőtt szép nők fele szerintem ugyanolyan nyomi tini volt, nem mindenki kezdett már 13 évesen sminkelni meg pasizni, meg bántott másokat, szerintem sokan suli után szedik össze magukat, felnőttként edzenek, saját fizetésből esetleg tudnak jobb ruhákat venni, hajápolással foglalkozni, mert a szülők erre nem tudtak adni, stb.

2023. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!