Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem a mondanivalóját....

Nem értem a mondanivalóját. Mi a vicc ebben?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen kiírást, melyet humornak szántak:


"Lányok, tessék mindenkinek férjhez menni, egy férfi sem maradhat büntetlenül."


Ezt nem értem. Kit és miért kellene büntetni? És miér pont a házasság lenne?

Valaki ki tudja fejteni?


2021. ápr. 9. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Javaslom nézd meg a Rém rendes családot :D
2021. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez kőkemény boomer humor. Az idősebbek szoktak ezzel viccelődni. A házasság a vicc szerint rossz, mert hűséget kell fogadni, a feleség meg csak fárasztja a férjet.
2021. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
2-ez nem boomer humor. Szerintem is vicces, pedig 31 vagyok. Nyilván nem kell komolyan venni.
2021. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a vicc szerint a házasság a ffi embernek büntetés, hiszen hallgatnia kell a "házi sákányt", 40 évig ugyan azt a *inát kell néznie, stb. Egyesek szerint a ffi nem erre van berendezkedve.
2021. ápr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen még majdnem boomer vagy. A 2000(vagy inkább 95) után születették kezdték ejteni ezt a fajta humort. Szerintem elsőre sem túl humoros hallani a sok anyósos és feleséges viccet, de minden családi összejövetelen már unalmas hallgatni.
2021. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5, 1943 – 1965 közöttiek a boomerek.
2021. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas de azért valljuk be, gáz ha ezt valaki nem érti. Az egy dolog, hogy nem tartja viccesnek, de hogy nem is érti... na mindegy
2021. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
6-os, én úgy tudom, több fajta rendszerezés is van. Én személy szerint a 70-es években születetteket is ide sorolnám, mert akkor is gyakorlatilag rengeteg hyerek született a családpolitika miatt. A mostani 40 és 50 éves korosztályban nagy a szórás, ahogy én látom. Sokak telejesen otthon vannak a technológiában, mások nem követték az eseményeket, és épphogy tudnak egy hívást indítani okostelefonról.
2021. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!