Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talán tetszettem neki?

Talán tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Mikor még általános iskolába jártam sokat piszkáltak(fiúk,lányok egyaránt,de több fiú) viszont az egyik fiú különösen sokat piszkált,és nagy figyelmet fordított rám.Nagyon szeretett alázni😃Emlékszem volt valamilyen előadás,és körbe kellett állni.Ez a fiú pont mellettem állt,és mikor én távolodtam tőle ő mintha mindig közelebb jött volna(anélkül,hogy rám nézett volna) mindenesetre furcsa.És csak így eszembe jutott.
2023. okt. 6. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy az nettó f.szság, hogy azért piszkálnak a fiúk, mert tetszel nekik. Pont az ilyen hülye sztereotípiák miatt (is) léteznek bántalmazó kapcsolatok, mert ha egész életedben azt hallgatod, hogy Xy azért bánt mert szeret később meg sem kerdojelezed, hogy miért csépel el a pasid.
2023. okt. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,ebben van igazsag,de azert azt ne felejtsuk el,hogy a fiuk kicsit mashogy mutatjak ki az erdeklodesuk(foleg,aki "meno") de nyilvan nagyobb szazalekban van az,hogy csak szeret alazni.
2023. okt. 7. 01:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Akinek tetszel az tiszlel az normálisan viselkedik veled. Nem piszkál, hanem megvéd. Kedves. Pl ha beteg vagy meglátogat, elviszi neked a házit házhoz. Vagy különösebb indok nélkül pont arra van dolga mint neked és hazakisér.


Ha tetszettél volna neki is pont lényegtelen, mert ebben a korban változtok a legtöbbet, a "tetszés" sem tartana túl sokáig.


Egyénként a tetszés semmire nem indok.


A tanulásra koncentrálj inkább és, arra hogy viselkednek veled.


Aki bunkó veled nem kell azon gondolkozni tetszel-e neki. El kell kerülni messzire, tökmindegy hogy néz ki.


Azt magasról le kell sz.rni, ha meg akarod menteni magad sok és durva csalódásoktól.

2023. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!