Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi fene van az emberekkel?

Mi fene van az emberekkel?

Figyelt kérdés

Átlagos közèpkorú manus vagyok Kimentem ma sètálni a városba.

Ahogy sètálok látom ül 2 nő egy kissebb kocsiba a járda melletti parkolóba ès beszèlget.


Egy pillanatra rájuknèztem sèta közbe ahogy elhaladtam mellettük ,de tènyleg nem volt fèl másodperc se. ,Ahogy elhaladtam mellettük hallom is ,hogy parasztozik az egyikkük ,hogy na egy paraszt vagy valami ilyesmi.


(Èletembe nem láttam őket ,nem is egy trè környèken lakok szóval èrtitek.??) Mer èn nem.


Mi a f.sz van az emberekkel a 21-ik századba?



2023. okt. 7. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Lehet nem is rád mondta, hanem a történetre amit a másik mesélt. Nem kell belehallgatni mások mondandójába.
2023. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is rólad volt szó, hanem csak kontextus nélkül kihallottál egy félmondatot. Ne komplikáld túl.
2023. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Itt tartunk, nők!
2023. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Gondolj bele hogy vannak opyanok akik a fideszre szavaznak
2023. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről az jut eszembe, mikor összeszedtem az utcán egy vemhes macskát, hazavittem, ápolgattam, és mikor már nagyon hasas volt, és láthatóan pár nap volt hátra a nagy napig, akkor iszonyú sok törődést igényelt. Jött utánam a wc-re, jött utánam a teraszra ha kiugrottam cigizni, mindenhová, és állandóan kínálta a hasát simire. Egyik ilyen alkalommal az utcafrontra néző, magasföldszinti teraszomon dohányoztam, simogattam a pocakját, ő meg dorombolt, de látszott rajta, hogy már egyáltalán nem komfortos neki sehogy, gügyögtem neki, hogy "látod-látod, ezért nem kéne bepucsítani minden jöttment kandúrnak", mire egy, az utcán elsétáló várandós nő - akit addig észre se vettem - lebaszott, hogy mit képzelek magamról, ő boldog házasságba várja az első gyerekét, meg amúgy is ki vagyok én hogy bárki felett pálcát törjek. Elmagyaráztam neki a helyzetet, megmutattam a macskát, nagyot röhögtünk.

Az a baj, hogy a legtöbb ember azt hiszi, hogy főszereplő, és vele foglalkozik minden random idegen, közben meg az emberek többsége NPC-nek tekinti a másik embert.

2023. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces volt ötös.
2023. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez jó sztori volt.

Legalább jót derültem.

2023. okt. 7. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg rólad beszéltek.Sok traumatizált,frusztrált ember van.Ezeknek egy része szeret random módon beszólni,akár idegeneknek is.
2023. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!